GPS CITROEN C5 2009

GPS CITROEN C5 2009

11 Kwi 2011, 16:53

Mam pytanie czy ktoś orientuję się skąd można pobrać aktualizację GPS do cytrynki? Bo mam w planie jechać w tym roku do Grecji a po ostatnich wakacjach GPS nieźle dał mi w kość.. musiałem zdać się na obcojęzyczne dziwne mapy bo niestety nie miałem u siebie połowy nowych dróg ; P
niiski
Nowicjusz

Auto: VW Passat B5
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: GPS CITROEN C5 2009

12 Kwi 2011, 08:05

A sprawdzałeś na stronie producenta GPS-u czy są aktualizacje? Zazwyczaj jak są aktualizacje, to jest też opis jak zaktualizować mapę lub oprogramowanie samemu.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai i30 nowej generacji w wersji 3-drzwiowej Hyundai i30 nowej generacji w wersji 3-drzwiowej
    Hyundai zaprezentował pierwsze zdjęcia nowego modelu i30 w wersji 3-drzwiowej, którego oficjalna premiera będzie miała miejsce 27 września, podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu. 3-drzwiowa wersja i30 jest ...
    Już osiem wersji MINI dostępnych z napędem na cztery koła Już osiem wersji MINI dostępnych z napędem na cztery koła
    Wraz z trafiającym do sprzedaży w marcu nowym modelem MINI Paceman, oferta wersji MINI z napędem na cztery koła powiększy się do ośmiu, łącznie z dwiema wersjami John Cooper Works. Auta MINI od zawsze oferowały kierowcy niezrównaną ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      S2020005