Gra przeglądarkowa

Gra przeglądarkowa

17 Lis 2007, 16:16

Witam! Mam pomysł na fajną (tak myślę) grę przeglądarkową typu Street of race, OGame, Bitefight itp. No więc ile kosztuje taka gra, czyli: serwer, grafik, informatyk do stworzenia jej i co tam jest potrzebne. Jeszcze mam drugie pytanie: we większości gier online są ulepszenia za które płaci się smsem. Zakładając, że jeśli wysyłam smsa za 7zł to ile idzie do twórców gry? Pozdrawiam!
XwojtasX
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

W gąszczu znaków drogowych - interpretacja przepisów W gąszczu znaków drogowych - interpretacja przepisów
    Każdy kierowca jest zobligowany, aby stosować się do znaków drogowych. To bardzo ważny element ruchu drogowego, który z wielu przyczyn może być lekceważony i niezauważany przez kierowców. Za niezastosowanie ...
    Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość
    Niemiecki automobilklub ADAC, spośród 52 samochodów, wybrał Audi A3 zwycięzcą kategorii "jakość" tegorocznej edycji nagrody "Gelber Engel". Wyniki konkursu opierają się na sporządzanej przez ADAC statystyce ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Mazda rim
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport