Helios - wyścigowe kino z NIGHT POWER

Helios - wyścigowe kino z NIGHT POWER

10 Maj 2013, 09:41

Jedyny w Polsce przedpremierowy pokaz Szybkich i Wściekłych 6. Przed filmem odbędą się wyścigi na wielkim ekranie w Gran Turismo 5. Do wyścigu z osobami z sali, staną bracia z Team-u Kondratowicz. Akcja zaczyna się o 20:00 w dniu 23.05. Bilety są już w sprzedaży. Dla zwycięzcy jest nagroda - przejażdżka wyścigowym Mitsubishi Lancerem podczas wyścigów NIGHT POWER 2013 GP, które w Olsztynie już 1 czerwca 2013r. na ul. Piłsudskiego! Impreza odbędzie się pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Olsztyna.

Image

Najmłodsi w klimacie legalnych wyścigów NIGHT POWER
W tym roku cykl NIGHT POWER 2013 GP rozpocznie się w wyjątkowy dzień – Dzień Dziecka. Pierwsza runda ruszy już 1 czerwca o godzinie 16.00 na ulicy Piłsudskiego w centrum Olsztyna. Organizatorzy mając na uwadze to święto uczynili imprezę NIGHT POWER w Olsztynie miejscem gdzie także najmłodsi będą mogli znaleźć mnóstwo atrakcji dla siebie.
Podczas imprezy na maluchy będzie czekało mnóstwo atrakcji, konkursów oraz Tęczowy Power – specjalnie przygotowana strefa dla dzieci, gdzie będzie czekała je doskonała zabawa w świecie motoryzacji i wiedzy na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Image
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2298
Zdjęcia: 8333
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
  Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
  Najbardziej ekonomiczne SUV-y Najbardziej ekonomiczne SUV-y
  Specjaliści z amerykańskiej organizacji Consumer Reports po raz kolejny wzięli pod lupę paliwożerność SUV-ów i wybrali najbardziej oszczędne auta z tego segmentu. Wszystkie przetestowane przez Amerykanów egzemplarze ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
   Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
   Autosacrum 2009
   GTP Light