Honda accord 1998

11 Maj 2009, 08:19

Witam (zapoznałem się z regulaminem) , spodobało mi się auto Honda Accord 1998 r. myślę nad silnikiem benzynowym 1.8 , dużo czytałem na jego temat , dowiedziałem się ,że jest bezawaryjny,ale spalanie i części wychodzą drogo, poszukuję czegoś w okolicach 11-12 tys zł , czy jest jakieś konkurencyjne auto w tej cenie i podobną bezawaryjnością jak Honda ?
Jaki przebieg jest w porządku, na co zwrócić uwagę przy oglądaniu samochodu ?
Ma ktoś z Was taki samochód ? Prosiłbym o dłuższe,rozwinięte opinie, to mój pierwszy samochód i zarabiałem na niego 5 lat i odmawiałem sobie naprawdę wielu rzeczy,więc nie chcę teraz "wpaść".
accordzik
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: katowice

11 Maj 2009, 09:21

Co do cen czesci to porownaj je sobie z czesciami do innych zachodnich samochodow.Sporo osob mowi ze do Japoncow sa drogie.Posiadalem Civica i ceny byly bardzo zblizone
Pawkaz
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 416
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Rover 600 SDi
Silnik: 2.0 SDi 105 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

12 Maj 2009, 17:31

Witam ponownie, do mojej oferty doszła carisma, avensis i ..., co jeszcze poradzicie. Potrzebuję sprawdzonego sprzedawce w okolicy katowic, częstochowy,Opola, jestem z Katowic,ale często poruszam się również po tamtych miastach, proszę doradzcie jakiegoś sprzedawce co nie robi w bambuko.
accordzik
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: katowice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Foteliki samochodowe dla małych pasażerów!
    Tylko 7% małych pasażerów podróżuje w odpowiednio zabezpieczonych fotelikach samochodowych, a do aż 40% poważnych wypadków z udziałem dzieci dochodzi podczas podróży krótszych niż 3 kilometry! ...