Honda accord 96r czy peugeot 406 99r.

17 Cze 2014, 18:53

Przeglądam ogloszenia juz od dluzszego czasu i znalazlem dwie takie perełki ktory zwrocily moją uwage i jestem nimi mocno zainteresowany

Pierwsza to honda accord 1.8 115 KM , wszystko jest napisane w opisie - wątpie by autor miał ściemniać , wydaje mnie się wiarygodny opis..

[link do oferty na Olx wygasł]


Druga perełka to piękna 406

[link do oferty na Olx wygasł]

Mam słabość do tego auta , zdjecia i opis za dużo nie mówią, wiec niedlugo zadzwonie do wlasciciela. Napewno zapytam o instalacje LPG ( ile lat , jakie podzespoły), ale o co jeszcze mam pytać, jakies słabe punkty tego auta ?

Ktory z tych samochodow bedzie bardziej "zrywniejszy" - ta sama moc silnika, ale jednak budy sie różnią.
Zapraszam do dyskusji na temat wad i zalet ów modeli, od mnie 406 zalety: piękna, 3 lata młodsza od hondy , wady: pali dużo wiecej LPG (kiedys mialem 406 z tym silnikiem ale bez gazu i spalała mnie 50zł/100km w cyklu mieszanym, zaleta hondy: ekonomiczna , wada: duży przebieg i ten 96r..
Smiało wypowiadać się, im wiecej odpowiedzi tym bardziej bede zdecydowany na jeden z tych aut. Narazie honda góruje, ale tylko dlatego ze o tej 406 jeszcze nic nie wiem
dyzio94
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 08 04 2012
Auto: brak

17 Cze 2014, 19:19

Warto sonate przykładowy link [link do oferty na Allegro wygasł]
noisy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2615
Zdjęcia: 21
Miejscowość: Tomaszow
Prawo jazdy: 27 02 2003
Auto: Superb
Silnik: 1.8T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

17 Cze 2014, 19:37

Pierwsza sztywna zasada- nie jeździmy rocznikiem :yes:
Honda ładna, widać inny odcień na nadkolu prawym ale pewnie rdza była robiona.
406 od młodego gniewnego, ponad 1k wyświetleń.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

17 Cze 2014, 20:01

Ja jestem za Hondą,wygląda na zadbaną,opis konkretny no i przebieg raczej autentyczny.
Peugeot od młodego gniewnego,przód wygląda na bity i ten przebieg..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną?
    Zderzenie samochodu ze zwierzęciem wybiegającym na jezdnię może skończyć się tragicznie zarówno dla zwierzęcia jak i pasażerów pojazdu. W 2013 roku policja odnotowała aż 179 wypadków z udziałem zwierząt, ...