Honda Accord VI

Honda Accord VI

18 Sie 2016, 14:39

Witam, co sądzicie o tym modelu ? Na co zwrócić uwagę
[link wygasł]
Dasmond
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Honda Accord VI

19 Sie 2016, 13:57

Ogolnie auto fajne, nie jest to moze szatan predkosci ale jest spoko :) . Ta navi w tym to mebel :d , z tylu troche ciasno ( np u mnie jak ktos siedzi za mna to ma przerypane :d ) . Przy ogladaniu zobacz czy sie silnik dobrze kreci, od ok 4500 rpm uruchamia sie vtec i powinienes poczuc przyplyw mocy :)
TheS
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy od: 07 05 2013
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Honda Accord VI / Mazda 5
Silnik: 1.8 136KM /1,8 115KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Honda Accord VI

21 Sie 2016, 23:25

Gwoli ścisłości, VTEC załącza się od ok. 2700 RPM, w zależności też od obciążenia i jest ledwo wyczuwalny. Ten "ryk" i "kop" o którym piszesz to IAB, czyli zmienna geometria dolotu. Dlatego np. jak lecisz równo 90 kmh to auto tak mało spala (8.5l LPG, więc w benzynie pewnie jeszcze mniej), bo nie załączony jest VTEC. Później wzrasta. Z resztą takie było główne założenie w konstruowaniu zmiennych faz rozrządu - obniżenie spalania.
Killaz
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Prawo jazdy od: 09 06 2013
Auto: VW Golf
Silnik: 1.6 MPI
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2009
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak rozwiązać problem z niedziałającym dvd format NTSC Chrysler Jak rozwiązać problem z niedziałającym dvd format NTSC Chrysler
    Witam wszystkich. Po zakupie amerykańskiego auta wielu z nas ma problem z odtwarzaczem DVD a dokładniej z trybem NTSC.Po zakupie mojego auta też borykałem się z tym problemem ,dzieci ciągle zawracały głowę kiedy naprawie ...
    Samochody koncepcyjne BMW Design Samochody koncepcyjne BMW Design
    Samochody koncepcyjne to doskonałe pole do popisu dla projektantów. Od elektrycznych układów napędowych, przez drzwi otwierane do góry, po nowatorskie materiały nadwozia – koncepty zawsze wybiegają ...

•  
    • Trabant pickup
      Rage-Race 2009
      Rage-Race 2010
      Dziewczyny