Honda civic czujnik temperatury silnika

Honda civic czujnik temperatury silnika

22 Wrz 2017, 17:43

Witam, przejdę od razu do rzeczy, a mianowicie posiadam Hondę civic 6.gen Hatchback 3D, 97 rok, silnik D14A3 75KM. Chodzi mi o wskaznik temperatury plynu chlodzacego - caly czas wskaznik na desce jest troche ponizej polowy - niezaleznie czy odpalilem go po nocy i tak pokazuje nawet po samym wlaczeniu zaplonu juz wskaznik idzie od razu na srodek. Odpinalem czujnik temp. plynu i i tak nawet bez tego pokazuje mi tą samą temperature. O co moze tutaj chodzic?
getout
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Honda civic czujnik temperatury silnika

22 Wrz 2017, 19:52

Prawdopodobnie zawieszona wskazówka wskaźnika. Ewentualnie uszkodzony elektrycznie bądż mechanicznie.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa
    Mercedes-Benz zostawia konkurentów z tyłu, konsekwentnie odświeżając swoją paletę produktową i rozszerzając ofertę silników zgodnych z normą Euro VI. Pod koniec stycznia uczestniczyliśmy w premierze Arocsa – ...
    Mercedes Klasy S Coupé Mercedes Klasy S Coupé
    Sugestywny design nadwozia nowej Klasy S wyznacza wzorce swoją imponującą kompozycją – wizualne napięcie w liniach nadwozia i dynamiczne kontury. Już na pierwszy rzut oka nowa Klasa S przejawia ambicję do bycia liderem. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005