Honda civic czujnik temperatury silnika

Honda civic czujnik temperatury silnika

22 Wrz 2017, 18:43

Witam, przejdę od razu do rzeczy, a mianowicie posiadam Hondę civic 6.gen Hatchback 3D, 97 rok, silnik D14A3 75KM. Chodzi mi o wskaznik temperatury plynu chlodzacego - caly czas wskaznik na desce jest troche ponizej polowy - niezaleznie czy odpalilem go po nocy i tak pokazuje nawet po samym wlaczeniu zaplonu juz wskaznik idzie od razu na srodek. Odpinalem czujnik temp. plynu i i tak nawet bez tego pokazuje mi tą samą temperature. O co moze tutaj chodzic?
getout
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Honda civic czujnik temperatury silnika

22 Wrz 2017, 20:52

Prawdopodobnie zawieszona wskazówka wskaźnika. Ewentualnie uszkodzony elektrycznie bądż mechanicznie.
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

OC na miesiąc? Jak kupić ubezpieczenie krótkoterminowe OC na miesiąc? Jak kupić ubezpieczenie krótkoterminowe
    Umowa ubezpieczenia OC standardowo zawierana jest na 12 miesięcy. Są jednak sytuacje, w których właściciel auta może ubezpieczyć pojazd np. na 30 dni. Kto i kiedy może kupić ubezpieczenie krótkoterminowe? Prawo ...
    ŠKODA Š978 (Typ 978), 1956 rok ŠKODA Š978 (Typ 978), 1956 rok
    Decyzją Ministerstwa Przemysłu Czechosłowacji z roku 1955 czechosłowaccy konstruktorzy otrzymali zadanie stworzenia całkowicie nowego samochodu dla "szerokich mas pracujących". W tym czasie wdrażano produkcję modelu 440 (Spartak), ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Hyundai i30 5-drzwiowy
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Zetros 6x6 2733, pomoc techniczna z zabudową warsztatową
      Hamann Aston Martin Vantage, przód