HYUNDAI COUPE - 500 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

26 Maj 2007, 16:50

Witam wszystkich!Jestem taki szczęśliwy wygrałem w Exprees lotku 500 tysięcy złotych.Kupiłem sobie Hyundaja Coupe.Bardzo proszę o opinie natemat tego suerowego autka. :P
Ostatnio edytowany przez adrianvice, 15 Maj 2010, 10:46, edytowano w sumie 1 raz
adrianvice
Nowicjusz
 
Posty: 42
Miejscowość: Sandomierz

26 Maj 2007, 19:49

Którego pewnie nowego fajne autko ale wole tego 2001-2002 .Hundaie coupe maja niezlego kopa , fajnie sie nim jeździ. Zreszta jak kupiłeś to wiesz...
Łukasz789
Aktywny
 
Posty: 460
Miejscowość: Kraków

27 Maj 2007, 19:56

To gratulacje ;)
Może byś sam na początek opisał wrażenia z jazdy? Jaki masz silnik wyposażenie itd.
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

28 Maj 2007, 07:16

Też bym chciał tyle wygrać :cry:

I jak wrażenia z huyndai?
Daroo
Początkujący
 
Posty: 165

28 Maj 2007, 09:41

To może chociaż pochwal się kolorkiem autka? :roll:
DFireCrow
 

28 Maj 2007, 17:12

Powiem tak Hyundai samochodzik Koreńczyk juz to we mnie budzi obrzydzenie do auta.Mój kuzyn miał Hyundai coupe ale starego piepszył mu sie cały wszystko.No cóż nei znam tego modelu dosyc dobrze ale moze byc dobry.Ja tylko mam uczulenie na stare hyundai i na ta firme aut :)
It's nice to be important but is more important to be nice
soleQ
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: kRk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Volkswagen Crafter 4MOTION z napędem firmy Achleitner
    Volkswagen Samochody Użytkowe wyposażył w tym roku swój największy model "Crafter 4MOTION" w napęd na wszystkie koła. Duża masa Craftera z ładunkiem wymagała zastosowania specjalnej konstrukcji napędu. Skorzystano ...
    Lexus UX z pióropuszem. Kolejny nietypowy projekt
    Brytyjski oddział Lexusa zorganizował nietypowy konkurs. W ramach akcji Lexus Design your own Tattooed Car każdy mógł zaprojektować własną grafikę, która miała szansę trafić na nadwozie crossovera UX. Wygrał ...

29 Maj 2007, 16:35

Daroo napisał(a):Też bym chciał tyle wygrać :cry:

I jak wrażenia z huyndai?
Wrażenia są zarąbiste.Na autostradzie w Niemczech wyciągnąłem 190 km\h.Moje autko jest koloru:cały czarny z dwoma białymi pasami przebigające przez maskę i cały dach.Założyłem sobie taki fajowy spoiler.Wam też życzę wygrania jeszcze wiekszych wygranych od mojej.POZROWIENIA DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!! 8)
adrianvice
Nowicjusz
 
Posty: 42
Miejscowość: Sandomierz

29 Maj 2007, 18:26

Normalnie wypas! Tylko czemu tak mało wyciągnąłeś? Pewnie pociągnąłby jeszcze! Załącz jakieś zdjęcia!
DFireCrow
 

29 Maj 2007, 18:32

To nic tylko życzyć Ci wyciągnięcia jeszcze więcej :)
P.S Zamieść jakieś fotki autka :P
It's nice to be important but is more important to be nice
soleQ
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: kRk

02 Cze 2007, 20:57

adrianvice napisał(a):
Daroo napisał(a):Też bym chciał tyle wygrać :cry:

I jak wrażenia z huyndai?
Wrażenia są zarąbiste.Na autostradzie w Niemczech wyciągnąłem 190 km\h.Moje autko jest koloru:cały czarny z dwoma białymi pasami przebigające przez maskę i cały dach.Założyłem sobie taki fajowy spoiler.Wam też życzę wygrania jeszcze wiekszych wygranych od mojej.POZROWIENIA DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!! 8)


Dzięki :p Zapodaj fotkę
Daroo
Początkujący
 
Posty: 165