Hyundai Santa Fe I czy Nissan X-trail?

Hyundai Santa Fe I czy Nissan X-trail?

26 Gru 2014, 15:03

Witam! Poszukuję pierwszego samochodu typu SUV. Samochody które wpadły mi w oko i są w zasięgu mojego budżetu (ok.15 tyś.) to Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDI (113 lub 125KM) i Nissan X-trail 2.2 dCI oczywiście obydwa z napędem 4x4. Które autko bardziej polecacie? Jakie są ich wady i zalety?
PS. Samochód będzie czasami zjeżdżał na drogi asfaltowej na polne i będzie czasami ciągnął przyczepę lekką. Z góry dzięki za opinie i odpowiedzi!
ProGressive7
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 05 01 1997
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji
    Specjalnie na potrzeby nowego modelu BMW ActiveHybrid 3 opracowano następujące komponenty hybrydowego układu napędowego: synchroniczny silnik elektryczny o mocy 40 kW/55 KM, układy elektroniczne dużej mocy oraz pakiet akumulatorów ...
    Mitsubishi Mirage - Samochodem Roku 2012-2013 na Filipinach Mitsubishi Mirage - Samochodem Roku 2012-2013 na Filipinach
    Mitsubishi Mirage (w Europie nazywane Mitsubishi Space Star) zostało Samochodem Roku 2012-2013 na Filipinach (COTY-P). Model japońskiego producenta pokonał sześćdziesięciu dziewięciu pretendentów do tej prestiżowej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      Jaguar