Ilę mogę "urwać" z ceny samochodu z komisu?

Ilę mogę "urwać" z ceny samochodu z komisu?

26 Gru 2011, 10:34

Witam
Planuję zakup auta w komisie. Jego cena to 35000 zł. Jak myślicie, ile mógłbym z tego "urwać"? Będę płacił od razu gotówką.
Proszę o pomoc, dziękuję za wszystkie podpowiedzi.
Artur123
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Ilę mogę "urwać" z ceny samochodu z komisu?

26 Gru 2011, 10:48

To tez zalezy czy auto jest wlasnoscia komisu, czy tylko tam stoi, a wlascicielem jest jakis Kowalski, w 1-szym przypadku to zalezy juz od wlasciciela komisu czy tam sprzedawcy, ktory moze cos tam mzoe urwac z ceny, a jak wlascicielem jest jakis tam Kowalski wlasnie i zaznaczyl ze cena nie podlega negocjacji na umowie z komisem, to nic nie urwiesz, bo komis co najwyzej moglby swoja marze obnizyc, no chyba ze zadzwonia do wlasciciela.
Czimi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak bezpiecznie podróżować z psem? Jak bezpiecznie podróżować z psem?
    Wyjeżdżając z psem należy zadbać o jego bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Jazda samochodem, przyspieszanie, hamowanie, głośna muzyka czy praca silnika, są dla naszego pupila bardzo stresujące. Pamiętajmy, że odpowiednie ...
    Jak dbać o akumulator? - kilka porad Jak dbać o akumulator? - kilka porad
    Akumulatory w naszych autach najczęściej "padają" zimą. Przyczyn nie zawsze jednak trzeba szukać w niskiej temperaturze zimowych miesięcy. Czasami problemy zaczynają się dużo wcześniej. Akumulator jest zbiornikiem prądu. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009