Jak wymontować kieszeń. Corsa.

05 Cze 2008, 11:09

Witam,
Mam w Corsie kieszeń na radio (nie półkieszeń ale pełną) która była wsamochodzie od nowoście. Nie było jednak w niej radia. Zamówiłem sobie niedawno na allegro radio. Jeszcze nie przyszło, tylko, że próbowałem do tej kieszeni włożyc kiedyś jedno nowoczesne (czyli nie tak jak ta kieszeń i cały samochód) radio i niestety nie mieściło się. Tzn. była kostka ISO i dobre złącze antenowe i na szerokość wchodziło, tylko nie dało sie wepchnąc do konca. (wystawało ok 8cm) Kable i kostka blokowały i nie jeak nie dało się tego posunąc, po prostu kieszeń była za mała. Całe szczęście radio, które zamówiłem ma półkieszeń w zestawie, więc z montażem nie powinno być problemu, tylko, że muszę najlpierw wymontować starą...
Odczepiłem kable i wykręciłem tę sporą śróbkę, na koncu, ale kieszeń nie chce wyjść? Jak należy ją wymontować? Są tam jeszcze jakieś śrubki, czy może trzeba coś odgiąc wcisnąć itd. ? Na prawdę próbowałem wyciągnąc to na rózne sposoby ale tylko pogiąłem kieszeń, jak ją wyjąć???
Aes
Nowicjusz
 
Posty: 5

05 Cze 2008, 12:37

zajrzyj w manual serwisowy lub w instrukcje obsługi auta tam znajdziesz informacje niezbędne do wymontowania kieszeni.
Instrukcji szukaj w wyszukiwarce na pewno znajdziesz jesli jej nie posiadasz.
maxidig
Początkujący
 
Posty: 67
Miejscowość: Toruń

05 Cze 2008, 13:56

Niestety w instriuksji nie piszą o tym ani słowa. Podają, ze jak chce radio to trzeba się zgłosic do serwisu Opla. To wszystko co instrukcja na ten temat mówi.
Aes
Nowicjusz
 
Posty: 5