Jak wymontować kieszeń. Corsa.

Jak wymontować kieszeń. Corsa.

05 Cze 2008, 12:09

Witam,
Mam w Corsie kieszeń na radio (nie półkieszeń ale pełną) która była wsamochodzie od nowoście. Nie było jednak w niej radia. Zamówiłem sobie niedawno na allegro radio. Jeszcze nie przyszło, tylko, że próbowałem do tej kieszeni włożyc kiedyś jedno nowoczesne (czyli nie tak jak ta kieszeń i cały samochód) radio i niestety nie mieściło się. Tzn. była kostka ISO i dobre złącze antenowe i na szerokość wchodziło, tylko nie dało sie wepchnąc do konca. (wystawało ok 8cm) Kable i kostka blokowały i nie jeak nie dało się tego posunąc, po prostu kieszeń była za mała. Całe szczęście radio, które zamówiłem ma półkieszeń w zestawie, więc z montażem nie powinno być problemu, tylko, że muszę najlpierw wymontować starą...
Odczepiłem kable i wykręciłem tę sporą śróbkę, na koncu, ale kieszeń nie chce wyjść? Jak należy ją wymontować? Są tam jeszcze jakieś śrubki, czy może trzeba coś odgiąc wcisnąć itd. ? Na prawdę próbowałem wyciągnąc to na rózne sposoby ale tylko pogiąłem kieszeń, jak ją wyjąć???
Aes
Nowicjusz

Re: Jak wymontować kieszeń. Corsa.

05 Cze 2008, 13:37

zajrzyj w manual serwisowy lub w instrukcje obsługi auta tam znajdziesz informacje niezbędne do wymontowania kieszeni.
Instrukcji szukaj w wyszukiwarce na pewno znajdziesz jesli jej nie posiadasz.
maxidig
Początkujący

Miejscowość: Toruń

Re: Jak wymontować kieszeń. Corsa.

05 Cze 2008, 14:56

Niestety w instriuksji nie piszą o tym ani słowa. Podają, ze jak chce radio to trzeba się zgłosic do serwisu Opla. To wszystko co instrukcja na ten temat mówi.
Aes
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

XV Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2009 / relacja XV Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2009 / relacja
    9 sierpnia na lotnisku Dajtki w Olsztynie odbył się XV Moto-Piknik. Pomimo tego, że piknik trwał tylko jeden dzień, nie zabrakło na nim atrakcji. Oprócz największych imprez jak Eliminacje Mistrzostw Polski Car Audio ...
    Audi A6 Hybrid Audi A6 Hybrid
    Hybrydowe Audi A6 to nowe oblicze limuzyny klasy business. Jego lekką karoserię osadzono na sportowym podwoziu. Wnętrze jest eleganckie i ergonomiczne, a kierowca i pasażerowie mają do dyspozycji wiele systemów wspomagających ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VERVA Street Racing - BMW M3 GT2
      Citroen DS4 THP
      Truck of the year 2013, Iveco
      Trial Lędziny 2014 czerwiec