Jaka skrzynia biegow do audi a4 b8

22 Kwi 2024, 22:18

Rozgladam sie za dieslem w quatro. Jaka skrzynie mozecie polecic. Najblizej mi do manuala ale ubogo w takie modele szczegolnie ze szukam sedana
Vshg
Nowicjusz
 
Posty: 11

23 Kwi 2024, 08:30

Skrzyń tam było sporo jeżeli chodzi o oznaczenia i w automacie będziesz tam miał stronic. Ja bym chyba poszedł w manualna bo można fajnie zrobić program na większą moc i wtedy taka skrzynia będzie pewniejsza, ewentualnie tańsza w naprawach.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9756
Zdjęcia: 34

23 Kwi 2024, 15:15

Jaki rocznik tej A4 ? Jaki budżet ? W 2.0Tdi CR miałeś przecież multitronic. Najbezpieczniejszy jest oczywiście manula ale wszystko zależy od $ ? Bo jak masz na dobre 3.0TDi z sensownym przebiegiem w automacie to jest najfajniejszy wybór patrząc na jakość jazdy.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1261
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

23 Kwi 2024, 15:29

Celuje w cos kolo 2013 roku budzet do 55tys
Vshg
Nowicjusz
 
Posty: 11

23 Kwi 2024, 15:46

W quattro miałeś s-tronic nawet w 2.0, co innego w ośce ale to Cię nie interesuje.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1261
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Uważaj na Pieszych na wielopasmowych jezdniach
    Do najbardziej niebezpiecznych miejsc dla pieszych należą przejścia przez wielopasmowe jezdnie bez sygnalizacji świetlnej. Do potrąceń najczęściej dochodzi, gdy pieszy wchodzi na oznaczone przejście, widząc zatrzymujący się ...