Jaki samochód dostawczy wybrac ...?

01 Kwi 2014, 14:43

Witam serdecznie

Poszukuję dużego samochodu dostawczego, typu Mercedes sprinter Maxi do przewozu mebli na dużych dystansach.
Jaki samochód innej marki jest gabarytami podobny do ww. Mercedesa???
Nie mam pojęcia czego szukać, może jakieś iveco?
[b]Samochód o dmc do 3,5 t


Dziękuję wszystkim za pomoc i poradę[/b]
NewRevolution
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: nie mam

02 Kwi 2014, 13:48

Z tego co wiem w mazowieckim największy wybór samochodów dostawczych jest na "megatruckservice" Z pewnością ci doradzą i podpowiedzą jaki samochód będzie najlepszy. Moim zdaniem warto im zaufać.
maciekluka
Początkujący
 
Posty: 71
Auto: renault laguna

16 Kwi 2014, 07:39

- WV LT 35 Max
- Iveco Max
Dokładnie takie same gabaryty co w/w Mercedes.
Ogólnie to powiem tak sam jeżdżę busami na dość duże dystanse.
Busy Polska - Anglia bezpieczne przejazdy moim autkiem. Jeżdżę również do innych krajów. Jeśli chodzi ci tylko o przewóz mebli a wiem z doświadczenia że mercedesy się cenią to polecam ci tego Iveco Max. Rozsądna cena za roczniki powyżej 2000 około 30tys.
Jeszcze mogę polecić gdyż sam korzystałem Opel Movano porządny bus, bezawaryjny ;)
Twisterek
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 06 04 1991
Auto: Golf IV
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

16 Wrz 2014, 11:23

hej to prawda, u mnie tata do własnego biznesu potrzebował auta i skontaktował się z firmą która miała specjalizacje czysto na samochody ciezarowe i dostawcze, dlatego jezeli ktos szuka czegos w tym stylu, to chyba nie ma lepszego miejsca :)
Cynober
Nowicjusz
 
Posty: 29
Prawo jazdy: 14 05 1980
Auto: Toyota Corolla

01 Gru 2014, 14:55

pomyśl nad tym mercedesem... pakowne to że głowa mała, wygodne jak osobówka i pali na poziomie. Ja do firmy kupowałem 2 lata temu w warszawskim Autotrade na Mrówczej i dobrze zrobiłem. Auto sprawuje się świetnie, żadnych problemów z silnikami jak u konkurencji z innych częsci europy – Francja, włochy... przeglądy to tylko formalność bo wymiana filtrów i płynów a żadnych usterek nie miałem większych póki co!
mietekfogg
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 13
Prawo jazdy: 03 08 1973
Auto: mercedes
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Automatyczna

22 Gru 2014, 16:43

Do przewozu mebli najlepiej byłoby wybrać solidną konstrukcję - najlepiej kontener.
Odświeżony w tym roku model Renault Master będzie spełniał wymagania, dając jeszcze coś w bonusie:
wymiary : dł. 4200mm minimum
szer. 2200mm
wysokość 2300-2500mm
Spojler dachowy i owiewki boczne.
Do polepszenia funkcjonalności auta dobrze byłoby dobrać schody pantografowe.
Silnik 135 lub 165 KM.
PrzyguccyIC
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Renault Laguna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Porządne opony to klucz do bezpiecznych wyjazdów
    W okresie świąteczno-noworocznym i ferii zimowych, gdy setki tysięcy z nas wyrusza na zasłużony wypoczynek, należy pamiętać o kluczowych kwestiach związanych z bezpieczeństwem na drodze. Według badań aż 70% Polaków ...

28 Gru 2014, 13:35

Siema polecam Iveco Daily z silnikiem 3.0 nie zastąpiony samochód
AfterLive
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: Toyota Celica
Silnik: 1,8
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001