Jakie autko dla energicznej kobietki ?

02 Lis 2007, 09:37

chyba zostanę przy Toyocie. Sporo dobrych opinii słyszałam o tej marce. Teraz tylko potrzeba mi odrobiny szczęścia przy zakupie :wink:
Kala
Nowicjusz
 
Posty: 25

02 Lis 2007, 09:58

ja bym Ci poradził nie liczyć na szczęście przy zakupie tylko zagadać z kimś kto sie zna np z zaprzyjaznionym mechanikiem i wziąść go ze sobą zeby obejrzał autko i ocenił jego stan,czy nie jest bity,jak jezdzi i czy wart jest swojej ceny
chicken19
Zaawansowany
 
Posty: 554

02 Lis 2007, 12:17

ha ha ha chyba sie zakręciłam :D nie no jasne, dobry mechanik u boku to podstawa :wink:
Kala
Nowicjusz
 
Posty: 25

02 Lis 2007, 15:04

hehe dokładnie ;] opinia specjalisty to jest połowa sukcesu ;]
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika
 
Posty: 609
Miejscowość: Rembrige

06 Lis 2007, 11:42

Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł...a co myślicie o VW Polo z 1999 -2000r ? Jakieś opinie na jego temat? Może na początek przygody z autem by wystarczył?
Kala
Nowicjusz
 
Posty: 25

06 Lis 2007, 12:59

Też dobry pomysł, w końcu to VW ale nie ma się spodziewać po osiągach. Na zakupy będzie dobry choć bagażnik nie największy. Ale samochód na pewno wart zainteresowania. a Co myślisz o BMW 640i ?? To by było super auto dla Energicznej Kobietki :D
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika
 
Posty: 609
Miejscowość: Rembrige

06 Lis 2007, 14:19

:roll: hmm, no może kiedyś, a na razie takie troszkę mniejsze i bardziej popularne :wink: Niedawno dostałam stałą prace, nie ma co szaleć, popracuję trochę to sie zmieni autko na większe :D
Kala
Nowicjusz
 
Posty: 25

06 Lis 2007, 15:53

Ja osobiście poleciłbym Toyote Yaris. To jest autko mało awaryjnie, ekonomiczne i w przestronne. A silniczek ma swoje zalety ;] wiec można pręznie jeździć po mieście.

a jeśli nie Toyota to polecam ... LANOSA :D kupić go można poniżej 10 tyś zł.
Bagażnik duży(chowam sie w nim i mam dużo jeszcze miejsca) nawet wygodny, ale lepiej poszukać silnika 100 KM albo 115 KM. Poniżej można poczuć ze nie ma siły. a Prawadzi sie bardzo płynnie i łatwo. Na upartego nawet na 2 kółeczkach poleci :D
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika
 
Posty: 609
Miejscowość: Rembrige

07 Lis 2007, 16:20

Puchacz chyba upadając na bok :lol:
Polówka raczej gorsza od Yariski jest ale Warte zaufania auto :)
V6 rox
Death Angel
Początkujący
 
Posty: 178

07 Lis 2007, 16:37

Polecam Toyotę Yaris, dobre autko dla kobiety.
Typowie miejskie auto, male wszędzie zaparkujesz i oszczędne.
Polecam
===RAVER===
Raver
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 94
Miejscowość: Olsztyn

07 Lis 2007, 16:50

Death Angel napisał(a):Puchacz chyba upadając na bok :lol:
Polówka raczej gorsza od Yariski jest ale Warte zaufania auto :)


hehe nie do końca :D raz tak jechałem, uciekając na bok przed samochodem przedemną, ostro dałem w prawo i przez chwile jechałem na 2 kolach :D przechylenie nie było duże wiec nie poleciałem na bok. Ale to zabawnie nie wyglądało.

a Polo napewno jest Gorsze od Yaris.
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika
 
Posty: 609
Miejscowość: Rembrige

07 Lis 2007, 18:04

Musialo to ciekawie wyglądać...:)

Taki przechył auta i jazda na dwóch kolach to nie codzienny widok :D
===RAVER===
Raver
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 94
Miejscowość: Olsztyn

08 Lis 2007, 08:25

Toyota faktycznie mi sie spodobała ale troszkę kosztuje :( chyba muszę pojeździć po rodzinie to może się dorzucą :D W niedzielę wyruszam na wycieczkę po giełdzie i komisach :wink:
Kala
Nowicjusz
 
Posty: 25

08 Lis 2007, 08:31

:shock: kala: komisy to sobie może odpuść, chyba, że taki przy salonie dealerskim... VW Polo jest bardzo dobrą alternatywą. :wink:
fordon
 

08 Lis 2007, 09:36

To gdzie najlepiej szukać używanego auta? :( giełdy samochodowe? ogłoszenia w gazetach? a dlaczego komisy odpadają? :roll:
Kala
Nowicjusz
 
Posty: 25