Jakie auto do lasu?

Re: jakie auto do lasu?

31 Paź 2015, 21:59

jak salon to podejrzewam nową GV a to się w teren nie nadaje :mrgreen:
znaczy inaczej jak masz wiele zbędnej gotówki to nikt bogatemu nie zabroni :mrgreen:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

12 Sty 2016, 12:20

Wydaje mi się, ze do lasu najlepiej sprawdzi się quad.
MariolaB
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 29 02 2008
Auto: opel corsa
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

22 Lip 2018, 16:08

Jeżeli chodzi o jazde poza drogową to ja do lasu wybrałbym motocykl coś w stylu enduro czy ktm jeżeli nie boisz się pobrudzić i lubisz ostrą jazdę. Tutaj znajdziesz bardzo dużo ciekawego sprzętu http://enduro7.pl/sklep/ Na takie wycieczki po lesie i bezdrożach. Od dawna marzy mi się taki wypad z dużą grupką znajomych.
OptimusPrime
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 28 08 2011
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Ford Focus St
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji
    Kilka dni temu uruchomiono produkcję zupełnie nowego Nissana Micra i pierwsze egzemplarze już opuściły linię montażową. Końcowe kontrole potwierdziły najwyższą jakość wykończenia pojazdów. Dostawy do dealerów ...
    Niepowtarzalny Opel ADAM w modnym segmencie A Niepowtarzalny Opel ADAM w modnym segmencie A
    Opel ADAM niewielki pojazd o długości zaledwie 3,7 i szerokości 1,97 metra (wraz z lusterkami bocznymi) oferuje praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie zaspokajania indywidualnych potrzeb użytkowników. Na ...

•  
    • BMW E30 kombi
      Saab wyposażenie
      Skoda Citigo Rally, 2
      Honda CRX