Japończyk do 25 tys

09 Paź 2023, 20:47

Witam, chciałbym kupić do pół roku jakiegoś
fajnego japońca do 25 tys. zł. NIE INTERESUJĄ MNIE SAMOCHODY ZZA ODRY. Jakie auto najlepiej kupić tak, żeby był fun z jazdy oraz żeby wizualnie były mniej więcej jak mitsubishi galant, lub accord 4.
Chciałbym, żeby auto miało dosyć dużo mocy (liczę na 150 wzwyż) oraz, żeby części były dosyć dobrze dostępne. Jestem otwarty na każdą peopozycję :)
jexrsy
Nowicjusz
 
Posty: 3

10 Paź 2023, 07:06

Heh a kierowcy nie potrzebujesz w pakiecie ? Japończyk i dostępne/tanie części ? Czy sól jest słodka ? :)
Masz jakieś typy ?
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1262
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

10 Paź 2023, 07:22

motozakup napisał(a):Japończyk i dostępne/tanie części ? Czy sól jest słodka ?


Temat jest obszerny i już w dzisiejszych czasach średnio aktualny.

Są różne Japończyki a do tego reszta świata raczej taniości której może oczekiwać użytkownik auta eu już nie oferuje.

P.s.

Ostatnio kupowałem amory do renault talismana i kosztowały więcej niż do Lexusa Gs v8 w ASO. Komplet bez zniżek to 5k !!!
Albo znowu miałem alternator pod puga tego z budką :D bluehdi s&s 180a cena 3100zł tanioszka ! :mrgreen:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10361
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

10 Paź 2023, 07:25

To prawda ale dobry zamiennik do skody będzie w 90 % przypadków tańszy niż część do hondy albo mazdy. Chyba że mówimy o częściach pokroju Maxgear ;)
A Talisman jest samochodem którego często sam salon Renault nie umiał naprawić.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1262
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

10 Paź 2023, 07:28

motozakup napisał(a):Chyba że mówimy o częściach pokroju Maxgear


A co jest złego w Maxgear. Laska od floty w poprzedniej robocie mówiła, że to średnia półka :mrgreen:
franccc
Stały forumowicz
 
Posty: 2429
Przebieg/rok: >50tys. km

10 Paź 2023, 07:30

Nic nic :) przecież każdy ma własne doświadczenia :D
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1262
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mercedes-Benz S Coupe
    Jeszcze kilka lat temu klasa S w wersji coupe nazywana była modelem CL. Mercedes zmienia jednak nomenklaturę i jednocześnie stara się odświeżyć gamę. O stylizacji niemieckiego sportowca można mówić raczej pozytywnie. ...

10 Paź 2023, 07:44

franccc napisał(a):co jest złego w Maxgear. Laska od floty w poprzedniej robocie mówiła, że to średnia półka

Bo tak jej magazynier powiedział :mrgreen:
Kucać nie będzie po drabinach też nie lubi skakać :happy:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10361
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe