Jest ktoś obeznany w radyjkach??

11 Maj 2014, 09:54

Mam zamiar zmienić radyjko. :D Tylko że potrzebuję pomocy,iż próbowałem szukać na allegro ale brak kilku opcji mi to utrudnia. :/
A więc potrzebuję radyjka z BT i różnymi kolorami podświetlania,USB, nie koniecznie CD,z dobrym dźwiękiem,zdejmowany panel,i atutem byłby pilot,ale to już niekonieczne. :D
Bardzo podobają mi się radia KENWOOD,ale JVC też nie gardzę :)
I czytałem że KENWOOD mają lepsze radia z możliwością odbioru zagranicą.. :o
Kwota w której chciałbym się zmieścić to 400 zł no może z hakiem.. 8)
Z góry dziękuję za pomoc i chęci.. ;)
lukaszk750i
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.8T 150km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

25 Cze 2014, 20:22

dołączam się z prośbą o pomoc w wyborze radia samochodowego. Mój mąż niedawno kupił sobie używane auto z popsutym radiem. Obydwoje uwielbiamy słuchać muzyki podczas jazdy samochodowej więc bez radia w samochodzie ani rusz. W najbliższym czasie ma urodziny i chciałam mu kupić właśnie radio do samochodu. Poszukałam w necie i znalazłam stronę z radiami samochodowymi (http://www.redcoon.pl/c10010101-Radia-1-DIN ). Chciałam zamówić Pioneer DEH-X7500SD, ale nie wiem czy to dobry wybór
magda86
Nowicjusz
 
Posty: 11
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Renalt
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kalkulator jednostek mocy
    Najdzęściej używaną jednostką w samochodach do określenia ich mocy jest "KM" jednak jak możemy się dowiedzieć czytając różne opracowania jest to pozaukładowa jednostka mocy (w układzie jednostek miar MKS), bardzo często ...