Kamerka w lusterku 300-500 zł

06 Lut 2020, 14:51

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem kamerki do samochodu. Chyba jestem przekonany do kamery w lusterku, samochód to Mitsubishi Lancer. Co możecie polecić w kwocie między 300 a 500 zł? zależy mi głównie na nagrywaniu przodu. Jeśli jest coś lekko droższego, a dużo lepszego to też mogę rozważyć.
czangus
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 0- 6-2012
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Mitsubishi Lancer VIII
Silnik: 1.8 MIVEC 143KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

06 Lut 2020, 15:23

Praktycznie wszystkie wideorejestratory w lusterku mają też kamerę na tył. Ciężko tu jest kupić coś tylko na przód, oczywiście można kupić zestaw na przód i tył nie podłączając tylnej.

Jeżeli chodzi o same kamerki które warto wziąć pod uwagę to np.
- XIAOMI 70MAI jest ona trochę droższa od założonego budżetu ale ma całkiem niezłe paraletry
- SmartCams ANDROID4G to trochę tańsza od tej pierwszej kamerka ale oferuje również bardzo dobre parametry i ma większy kąt widzenia
- Xblitz Park View Ultra stawiam go na trzecim miejscu pod względem jakości i ceny. To też jest rejestrator na który warto zwrócić uwagę ma taki sam kąt widzenia co drugi czyli 170 stopni ma jednak trochę mniejsza przekątną ekranu.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

06 Lut 2020, 15:50

Dzięki za odpowiedź. Zapomniałem dodać, że kamerka ma dawać radę również po zmierzchu, czy któraś z wymienionych wyróżnia się w tym na tle konkurencyjnych?
czangus
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 0- 6-2012
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Mitsubishi Lancer VIII
Silnik: 1.8 MIVEC 143KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

06 Lut 2020, 19:36

Wszystkie sprawdzają się po zmierzchu ale najlepiej jak sam sobie zobaczysz filmiki nagrane nimi po zmierzchu i wtedy będzie wszystko jasne. Tu z tego co widziałem różnice nie są duże i dostrzeże je tylko wprawne oko oglądającego poza oczywiście innym kątem mniejszym w tej pierwszej którą podałem.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

09 Lut 2020, 09:38

Dziękuję za odpowiedź :D
czangus
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 0- 6-2012
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Mitsubishi Lancer VIII
Silnik: 1.8 MIVEC 143KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009