Kombi w okolicach 10 tys

04 Lip 2023, 23:42

Witam, szukam dobrego kombi w okolicach 10 tys. Głównie do przewożenia rowerów, namiotów itd. Ważne żeby auto było "żywe". Bardzo pasuje mi volvo v70 (dobre silniki, bardzo pojemny bagażnik po położeniu foteli (można wsadzic materac i spac co też jest ważne po części), blacha z ocynku i ten piękny wygląd). Zastanawiałem się również nad skoda superb, audi a4 b7 oraz ewentualnie toyotą avensis. Ma ktoś jakieś opinie odnośnie tych aut (szczególnie volvo)? Jakieś + i - a może jakieś inne propozycję?
Teło
Obserwowany
 
Posty: 2
  • 05 Lip 2023, 05:38

    Audi a4 b7 kosztują więcej niż 10000 zł (chyba że okazja z przebiegiem 400000 :roll: ), poza tym małe są. Gdybym szukał typowego, sprawdzonego kombiaka, to najpierw rozważałbym takie klasyki jak Passat B5/B6, czy Mondeo MK3/MK4.
    Henk
    Początkujący
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 228
    Zdjęcia: 7
    Przebieg/rok: 3tys. km
    Auto: VW Golf 5
    Silnik: 1.4 MPI
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2007

    05 Lip 2023, 08:00

    Henk napisał(a):Audi a4 b7 kosztują więcej niż 10000 zł (chyba że okazja z przebiegiem 400000 :roll: ) poza tym małe są
    To prawda nie ma tam za dużo przestrzeni i tu Avensis moim zdaniem będzie przestronniejszy, a V70 to inna bajka :)
    Teło napisał(a):pojemny bagażnik po położeniu foteli (można wsadzic materac i spac co też jest ważne po części)
    No nie wiem czy w kombi klasy A4 czy też Avensisa da się spać... trzeba by było być skulonym dość mocno bo się nie wyciągniesz :wink:

    Jak planujesz takie wypady to może jakiegoś vana by się udało znaleźć np. Chrysler Grand Voyager lub Dodge Grand Caravan z gazem i tam jak z tyłu wyrzucisz fotele to wejdą rowery na stojąco, namiot i kupa innych rzeczy. Jak będziesz chciał pospać to podłoga równa i wystarczy cienki materac :) Niestety samochody mają swoje lata ale czasem można coś trafić. Pod względem wygody żadne kombi tu nie dorówna.
    Rokiko
    Forumowicz VIP
     
    Posty: 9774
    Zdjęcia: 34

    05 Lip 2023, 17:22

    Co masz na myśli że volvo to inna bajka?
    Teło
    Obserwowany
     
    Posty: 2