'kompakt' do 13tys zł

'kompakt' do 13tys zł

29 Wrz 2013, 18:21

witam! mam 18lat, prawo jazdy od paru miesięcy i chciałbym kupić sobie już drugi samochód, od razu po zdaniu prawka kupiłem forda pume(fajne autko i super utrzymany egzemplarz) ale jest za mały i chcę coś większego do 13tys zł

silnik: benzyna lub benzyna+gaz, co najmniej 1.6 ponad 100km
5 drzwiowy hatchback lub ewentualnie sedan(coś typu bmw e46-nie dłuższy niż on)
wyposażenie: klima, elektryka itp.

jak na razie to moim faworytem jest peugeot 307 2.0 136km, co o nim sądzicie? co innego polecacie
arek112
Nowicjusz

Miejscowość: WW

Re: 'kompakt' do 13tys zł

30 Wrz 2013, 19:50

a co sądzicie o tym ogłoszeniu [link wygasł] ? zastanawiam się czy by nie jechac jutro go obejrzeć bo mam tam tylko 7km...
arek112
Nowicjusz

Miejscowość: WW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

System zdalnego parkowania na parkingach wielopoziomowych System zdalnego parkowania na parkingach wielopoziomowych
    Audi otrzymuje w USA dwie nagrody za system zdalnego parkowania. Rozwiązania techniczne, które Audi stworzyło z myślą o tzw. zdalnym, bez ingerencji kierowcy parkowaniu, znalazły duże uznanie także u amerykańskich ...
    Czy Honda Accord to dobra inwestycja? Czy Honda Accord to dobra inwestycja?
    Decyzja o zakupie nowego auta dla wielu osób jest prawdziwą męczarnią. Bardzo duża oferta, bardzo dużo danych liczbowych, mnóstwo informacji. Jednak przyjrzyjmy się na przykładzie jednego z modeli Hondy jakie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009