Który suv lepszy?

Który suv lepszy?

14 Sty 2018, 13:36

Witam. Pisze ten post z nadzieją na rady od Was które auto wybrać? Mam volvo xc90 z 2004 roku benzyna 2.5T oraz Hyundai Santa Fe II 2.7 benzyna 2007rok. Oba przyjdą ze Szwecji i będę miał do wyboru praktycznie w tej samej cenie więc mam problem z wyborem. Dodam że będę chciał założyć lpg.

Coś więcej o autach: Volvo- 2004 rok, benzyna 2.5 210KM automat, przebieg 236tyś km do końca serwisowany Książka itp., samochód w dobrym stanie zadbany. Z wyposażenia czujniki parkowania, pół -skóry, grzane fotele pełna elektryka dodatkowo drugi komplet kół, napęd AWD. Hyundai- 2007rok, benzyna 2.7 189KM, manual, 190tyś przebiegu także do końca serwisowany. Jasna tapicerka, poza tym wyposażenie szału mi robi, napęd 4WD. Nie wiem który wybrać który będzie po prostu lepszy czy kierować się czymś konkretnie czy po prostu oba są bardzo podobnej jakości itp i kierować się po prostu swoim gustem? Co na ten temat myślicie?
damianzgierz
Nowicjusz

Miejscowość: Zgierz
0

Re: Który suv lepszy?

14 Sty 2018, 14:28

Po co założyłeś kolejny identyczny temat?
Zamykam
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS 200 - Montaż tabletu w miejsce fabrycznej nawigacji Lexus IS 200 - Montaż tabletu w miejsce fabrycznej nawigacji
    Postanowiłem przybliżyć temat montażu nawigacji i stacji multimedialnej, czyli tabletu w dyskretnym i fabrycznym opakowaniu, dzięki czemu nie trzeba przyczepiać nic do czołowej szyby, pozbyć się wiszących kabli oraz chować ...
    Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer
    Nowoczesny i pełen charakteru – taki jest nowy CITROËN SpaceTourer. Z nadwoziem dostępnym w trzech wariantach i różnymi konfiguracjami wnętrza doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia – dla rodziny, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1/4 mili Bemowo
      Fiat Fiorino, przesuwne drzwi boczne
      BMW Concept X4, Sports Activity Coupe, przednia lampa LED
      SEAT Ibiza Ecomotive