Kupno auta do 17 tyś

24 Wrz 2023, 17:32

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/k ... FQ8GR.html
i znowu jakaś tylko chyba mniej zadbana
slowers
Początkujący
 
Posty: 70
0

24 Wrz 2023, 17:53

slowers napisał(a): tylko chyba mniej zadbana

a po czym wnosisz?że "chyba mniej zadbana" ?
toyman40
Stały forumowicz
 
Posty: 1286
0

24 Wrz 2023, 19:26

Patrząc po felgach i radiu - weź to chłopie odpuść.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8843
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
0

24 Wrz 2023, 20:02

Felgi to chyba z Odry wyłowił jak wracał z Niemców..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
0

24 Wrz 2023, 20:13

No ogólnie jakaś taka wybrakowana, jak dzwoniłem to chłop powiedział, że jeszcze go nie ma do kupienia.
slowers
Początkujący
 
Posty: 70
0

25 Wrz 2023, 07:33

slowers napisał(a):No ogólnie jakaś taka wybrakowana, jak dzwoniłem to chłop powiedział, że jeszcze go nie ma do kupienia.


skoro się nie podoba to po co wklejasz do oceny ?
auto jak auto, umyć dobrze felgi, powymieniać to co trzeba i jeździć, jak radio złe, to kupić inne.
A jak nie to szukamy innego.
toyman40
Stały forumowicz
 
Posty: 1286
0

25 Wrz 2023, 08:05

Oglądam jedną i jedyne co na razie zostało znalezione to rdza na tylnich drzwiach ale to chyba jest do zaakceptowania
slowers
Początkujący
 
Posty: 70
0

25 Wrz 2023, 08:22

Barol napisał(a):Felgi to chyba z Odry wyłowił jak wracał z Niemców..


prawie wszystkie felgi tak wyglądają, a nawet 100x gorzej, tyś nie widział felg po 10 latach żadnego czyszczenia, w danii nikt nie czyści felg, po 5-10 latach trzeba konkretnych kwasów do felg zeby to rozpuścić ten cały syf.

Ale....jeżeli felga jest tylko brudna to jest duży plus bo można ją w łatwy sposób wyczyścić. ..dzisiaj jest cała masa róznych środków do czyszczenia felg, kiedyś może Ci wrzuce jak wyglada felga w prawie każdym samochodzie z za granicy PRZED I PO :lol:

Dla mnie osobiście Felga moze być brudna...wyczyszczę sobie
może być podrapana, alu utlenione ...pomaluję sobie
Ale nie moze być ...Krzywa lub pęknięta lub naprawiana wcześniej w słabej jakości sposób, lub uszkodzona
Każda inna jest dla mnie akceptowalna.
Pozatym Felga dzisiaj jest taka jutro zakłądam inną i temat jest szybki i prosty.
Jak ktoś mi jęczy o felgę przy aucie to wyciągam paralizator
toyman40
Stały forumowicz
 
Posty: 1286
0

25 Wrz 2023, 08:28

slowers napisał(a): jedyne co na razie zostało znalezione to rdza na tylnich drzwiach

w takich starych kondomach w tym budżecie to w każdym samochodzie zawsze coś będzie , w jednym to w drugim tamto.
Tylko jest pytanie czy ty chcesz auto kupić czy jedziesz i na miejscu tylko szukasz wad i tylko sprawa sprowadza sie do właśnie "ZNAJDYWANIA"

Jak jest problem z rdzawką to bierzesz do lakiernika, naprawiasz i jeździsz.
W drugim egzeplarzu będą opony do wymiany,kupujesz nowe zakładasz i jeździsz,
W trzecim kompresor klimatyzacji , kupujesz, wymieniasz i jeździsz
A nie jęczenie że nie ma co kupić, wszystko złom, wszystko jest złe.
w G****o prawda to Wy tacy jesteście że bez znaczenia rok, przebieg i cena , ma być wszystko nowe, powymieniane, i przez kolejne 5 lat bez dokłądek...czym tańsze auto tym gorszy kupujący.
toyman40
Stały forumowicz
 
Posty: 1286
0

25 Wrz 2023, 08:40

slowers napisał(a):Oglądam jedną i jedyne co na razie zostało znalezione to rdza na tylnich drzwiach ale to chyba jest do zaakceptowania


To jest normalne w tym modelu, jeśli jest powierzchowna to zaakceptować, wyczyścić, pomalować i zapomnieć. Problemem byłoby gdyby przednie sanki czy tylne zawieszenie było zgnite, bo jeśli ktoś miał to gdzieś to bywają przypadki że koło się urywa ;) Niestety ale wymiana całego zawieszenia będzie kosztowna, u mnie np. rdzy dużo nie było i wystarczyło tuleje wymienić, ale jak jest gorzej to nie wystarczy.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8843
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
0

25 Wrz 2023, 08:48

Dobra już kupiony wiec będę się martwić później naprawami. Od razu go do mechanika prowadzę i mieć nadzieję, że nie zbankrutuję.
slowers
Początkujący
 
Posty: 70
0