Kupno C5 ,Porada

Kupno C5 ,Porada

18 Lut 2013, 17:06

Witam wszystkich ,zastanawiam sie nad kupnem c5 z roku 2002-2003,konkretnie szukam z gazem silnika 2,0 znalazłem kilka ofert ale obawiam się np skrzyni tiptronic ,zawieszenia i czytałem o problemach z elektryką ,citroen podoba mi się i wydaję sie być autem wygodnym .Proszę o poradę jaki silnik najlepiej z gazem ,czy tiptronik to może byc problem ,zawieszenie ,elektryka ,na co zwracać uwagę .Czytałem wiele opini i niestety są zbierzne niektórzy twierdzą że to dobre auta a inni aby sie wystrzegać ,w takiej sytuacji postanowiłem zapytac na forum.Dziękuję .
wojtas33
Obserwowany

Auto: brak

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczna podróż Twojego psa Bezpieczna podróż Twojego psa
    Przez wielu kierowców pies traktowany jest jako pełnoprawny członek rodziny i tak też traktuje go ŠKODA: czeski producent posiada kompleksową ofertę akcesoriów, dbających o bezpieczeństwo czworonożnych ...
    Warsaw Moto Show 2015 Warsaw Moto Show 2015
    Po oficjalnym otwarciu targów przez organizatorów, odbyła się konferencja prasowa Arrinery, a następnie konferencje i warsztaty. Wieczorem podczas uroczystej gali miał miejsce finał siódmej edycji plebiscytu "Złotej Kierownicy". ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11