Lancia Kappa pomoc w wyborze spośród podanych

28 Lut 2015, 21:22

Witam forumowiczów,
proszę o poradę ludzi którzy mieli do czynienia z tym samochodem dłuższy czas, mianowicie kilka lat, czy jest to awaryjny samochód, jeżeli się coś poważniejszego psuje to co, jak z prowadzeniem, spalaniem, tolerancją LPG. Jaki jest najlepszy silnik?

Mam na oku wersję coupe w kolorze bordowym, tylko do poprawek blacharsko- lakierniczych. Wersja 2.4 benzyna+lpg, manual, alcantara w kolorze nadwozia, są to drobne wgniecenia i otarcia lakieru. Jest także druga, złoty kolor, manual, ciemna alcantara, 2.0 turbo.

Link do pierwszej: [link do oferty na Olx wygasł]
Link do drugiej: [link do oferty na Olx wygasł]

Są też zadbane sedany, ale jako że bardzo mi się podoba wersja coupe, mam 20 lat i jeżdzę sam bądź z dziewczyną ta wersja byłaby idealna. Pytanie brzmi czy lepiej pokusić się o droższą, zadbaną czy tańszą odrestaurować. Chciałbym zainwestować w porządny zestaw audio i myślę, że lepiej wyjdę na tej tańszej do remontu.

Proszę o pomoc!!!
masterneo6
Nowicjusz
 
Posty: 2
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Audi a4 B6
Silnik: 3.0 v6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

28 Lut 2015, 21:37

Dobrze ,że są jeszcze młodzi ludzie którzy chcą się wyróżniać na drodze, i lubią samochody które mają w sobie "to coś" bo większość to ogranicza się do grupy VAG i stawiają sobie cel żeby mieć paska/gofra 4 w tdi w stanie "igła" "od dziadka z Niemiec który do kościoła jeździł i trzymał go pod kocem" z magicznym przebiegiem poniżej 200k :roll: :ok:
Kieł
Stały forumowicz
 
Posty: 2420
Auto: Nie mam

28 Lut 2015, 21:42

Nie da się ukryć że jest to auto z klasą, nie ma jakichś bajerów, na zdjęciach wygląda całkowicie inaczej niż na żywo (na żywo wygląda po prostu bosko)!!!
masterneo6
Nowicjusz
 
Posty: 2
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Audi a4 B6
Silnik: 3.0 v6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

28 Lut 2015, 21:44

Po pierwsze odwiedź forum Lancii: http://forum.lanciapolska.org

Po drugie z tego co słyszałem auta te są dość trwałe, jedną z wad sedana jest to, że jeździł w Polsce jako samochód "rządowy" i te egzemplarze były bardzo intensywnie eksploatowane. Coupe jest dość rzadkie na rynku, przez co jego cena jest dużo wyższa, zobacz sobie na autoscout24 ile takie egzemplarze kosztują.
Ossy
Forumowicz VIP
 
Posty: 7023
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002

01 Mar 2015, 18:48

NA temat tych aut się nie wypowiem, bo nie mam o nich zielonego pojęcia, ale kolego polecam kupić zadbane, dbać,jeździć i jeszcze raz dbać i po kilku latach sprzedać z niezłym zyskiem, bo to materiał na niezłego klasyka.
pareslow
Początkujący
 
Posty: 69
Prawo jazdy: 03 12 2004
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: SEAT
Silnik: 1.9 TDI 110
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna