Maluchy z ,,Gran Turismo" w nazwie

Maluchy z ,,Gran Turismo" w nazwie

20 Paź 2014, 10:21

Witam. Pomyślałem żeby rozpocząć dyskusję na temat dwóch konkretnych aut. Co prawda są różne informacje o nich w sieci ale jeden, aktualny na dzień dzisiejszy temat do luźnego pogadania chyba nie zaszkodzi :mrgreen:
Chodzi o drugie generacje Suzuki Swifta GTi i VW Polo GT.
Szukam bardzo małego autka, które jest niebrzydkie, tanie, ma spore zaplecze części, mało pali i jest szybkie. Autko którym można jeździć na co dzień, czerpać z tego jakieś zadowolenie i nie mieć zamkniętej drogi ew budżetowego rozwoju w kierunku większej mocy, mniejszej masy, lepszego zawieszenia i hamulców. O Polo wiem tyle że ma porządne blachy, wytrzymały i prosty w obsłudze ośmiozaworowy silnik 1.3 na wtrysku i ogólnie nieskomplikowaną konstrukcję. O Swifcie wiem tyle że ma słabsze blachy, częste problemy z korozją podłużnic, dobre zaopatrzenie w części w tym w części sportowe i też silnik 1.3 o podobnej mocy. Jak widać wiem niewiele :roll: Czy miałby chęć ktoś dodać coś od siebie? Co korzystniej wybrać?
Monaro
Nowicjusz

Auto: Ford Sierra
Silnik: 2.0 DOHC 120 HP

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced
    Konsorcjum Euro NCAP uhonorowało Audi A3 czterema tytułami "Euro NCAP advanced". Wyróżnienia te przyznawane są za innowacyjne systemy zapobiegające wypadkom, których skuteczność wykracza poza standardy bezpieczeństwa ...
    Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach
    Pierwsze urządzenia pokładowe viaAUTO dla pojazdów uprzywilejowanych, umożliwiające automatyczne otwarcie szlabanów na bramkach autostradowych zarządzanych przez GDDKiA, są już zamontowane w samochodach straży ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      GTP Light