Mały dostawczak l2h1 lub l1h1 do 20tys

05 Maj 2018, 15:03

Potrzebuje małego dostawczaka do firmy budowlanej. Zastanawiałem się nad leasingiem ale auto za mało będzie jeździć by na ratę zarobilo. Wożone będą głównie sprzęty budowlane i trochę towaru ale o nie dużej wadze. Auto wykorzystywane na jednorazowych trasach po ok 50-70km. Myślę że nie więcej niż jakieś 10-15tys kilometrów rocznie. Nie potrzebuje to na codzień max 2-3 dni w tygodniu. Z tego co czytałem to najlepiej wypada pod względem awaryjnosci trafic/vivaro z silnikiem 115km. Kwota jaka chce przeznaczyć na auto to powiedzmy do 20tys. Interesuje mnie coś co nie będzie kłopotliwe w obsłudze i serwisowaniu. Jeszcze kusi mnie boxer 2.2hdi 120km. Macie panowie jakieś opinie, propozycje co najlepiej kupić?
Z ciekawszych co znalazłem na olx:
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
Wiem że najbardziej trzeba patrzeć na stan A nie po modelach, ale podpowiedzielibyscie które silniki bedą najlepsze pod względem użytkowania.
Alwarez
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Opel

06 Maj 2018, 09:19

Alwarez napisał(a):Wiem że najbardziej trzeba patrzeć na stan


I właśnie o to chodzi przy kupnie używanego dostawczaka.

Kupisz też w miarę spoko T5. Nie wiem jak tam z cenami ale zerknij na ducato.
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Instalacje gazowe III generacji
    Najmniej popularny typ instalacji LPG, będący niejako pośrednim pomiędzy II a IV generacją. Trudno obecnie spotkać nowe takie zestawy, gdyż rynek zdominowały systemy sekwencyjne. W instalacji gazowej III generacji wyeliminowano ...