Mercedes W203 Napęd

Mercedes W203 Napęd

09 Sty 2015, 21:32

Witam mam problem następujacy, film w linku, po wymianie podpory wału taki efekt o co chodzi.Część nowa z febi
http://mercedes.w203.problem.podpory.patrz.pl
adasiek306
Obserwowany

Auto: Mercedes W203
Silnik: 2.7 Cdi 170KM
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

Re: Mercedes W203 Napęd

13 Sty 2015, 13:52

Ten pisk kojarzy mi się raczej z pompą w skrzyni biegów(automat),naturalnie jeśli nie występował przed wymianą podpory wału to jest prawdopodobne,że łożysko podpory,ale ten gwizd jakoś mnie nie pasuje do łożyska podpory.Sprawdź olej w skrzyni biegów,poza tym kiedy wymieniałeś olej a zwłaszcza filtr?!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł
    Do stworzenia tego poradnika skłoniły mnie dwie rzeczy. Pierwsza to fakt, że na nasze forum trafia sporo osób, które chcą kupić auto w przysłowiowej "cenie średniego roweru" do dojazdów do pracy, szkoły, ...
    Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach
    Pierwsze urządzenia pokładowe viaAUTO dla pojazdów uprzywilejowanych, umożliwiające automatyczne otwarcie szlabanów na bramkach autostradowych zarządzanych przez GDDKiA, są już zamontowane w samochodach straży ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Daf XF 105, ciągnik balastowy
      Mazda MX-5 Summer Edition, 2
      Opel Mokka, wyciąg narciarski
      King of Europe - Driftingowe Mistrzostwa Polski, 9