Mitsubishi Colt

Mitsubishi Colt

07 Wrz 2014, 19:25

Zastanawia mnie wygląd pewnego Mitsubishi Colt które jest wystawione na sprzedaż w mojej okolicy [link wygasł]
Nic by nie było w nim dziwnego gdyby nie te chromowane klamki i przednia atrapa, grill wyglądający jak od Rovera. Właściciel mówił mi że to ma tak oryginalnie. Czy to jest prawda że takie wersje były, albo to może jakiś przerobiony anglik ?
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

Re: Mitsubishi Colt

08 Wrz 2014, 15:51

A więc tak; To jest oryginalne w wersji "Clou"

Temat można zamknąć.
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zgubiona faktura zakupu samochodu, firma już nie istnieje? Zgubiona faktura zakupu samochodu, firma już nie istnieje?
    Czasem zdarzają się przypadki że zgubiliśmy oryginał faktury zakupu samochodu i w wydziale komunikacji okazuje się że nie możemy bez takiego dokumentu zarejestrować samochodu. Co gorsza firma od której kupiliśmy auto ...
    Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe
    Wielu kierowców odkłada na ostatnią chwilę zmianę opon na zimowe. Oznacza to, że kiedy wystąpią przymrozki albo spadnie pierwszy śnieg, bardzo łatwo o stłuczkę, a dodatkowo w warsztatach tworzą się kolejki. Podpowiadamy ...

•