Multimedia (Nawigacja Android, Radio) Citroen C2

26 Gru 2021, 15:19

Witam wszystkich. Poszukuję radia z androidem do Citroenka C2. Przeglądam już internet dłuższą chwilę, i postanowiłem że zasięgnę porady tu na forum. Wiem że może mam duże oczekiwania, ale szukam czegoś z opcją obsługi sieci 4G, żeby móc włożyć kartę i mieć dostęp do internetu bez udostępniania go z telefonu, kamery cofania na podglądzie i GPS Google Maps. Może akurat znajdzie się tu ktoś kto się w tym orientuję. Dziękuję z góry za pomoc :)
Camos
Obserwowany
 
Posty: 2

27 Gru 2021, 10:58

Najlepiej tu szukać stacji multimedialnych wielkości 2DIN. Do GPSu nie potrzebujesz karty SIM ale do internetu już tak i są takie radioodtwarzacze które mają wbudowany moduł na taką kartę i mogą samodzielnie nawiązywać połączenie 3G/4G jak np. [link do oferty na Allegro wygasł] lub coś takiego tańszego [link do oferty na Allegro wygasł] ale tu potrzebny jest dodatkowy modem USB z kartą SIM (wyjście z tyłu w radiu).
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

27 Gru 2021, 18:08

Dziękuję Ci bardzo za pomoc :D . Przepraszam że odpisuje tak późno, praca itp. Zerknąłem na podane przez Ciebie stacje. Chciałbym się zamknąć w czymś do 1000zł. A z tej tańszej co czytam komentarze to trochę ludzie są niezadowoleni chyba. Ogólnie plan jest taki, żeby trochę "odświeżyć" moją cytrynkę przez taki zabieg, włożyć taką stację, włożyć do niej kartę SIM (lub modem jak zaproponowałeś), podłączyć do tego OBD żeby mieć podgląd na jakieś ewentualności, no i najważniejsze to jak wspomniałem wcześniej to mapy google i kamerka. Znalazłem coś takiego [link wygasł] tylko trochę się boję z Ali zamawiać, chodzi o gwarancję , zwrot itp. Co myślisz?
Camos
Obserwowany
 
Posty: 2