Nissan i Ministry of Sound zacieśniają współpracę

Nissan i Ministry of Sound zacieśniają współpracę

22 Lis 2012, 12:10

Nissan i Ministry of Sound zaprezentują, po raz pierwszy w Polsce, najnowocześniejszy mobilny system audio na świecie. 2 egzemplarze Nissanów Juke Box zapewnią nagłośnienie podczas imprezy w warszawskim klubie "Basen" 24ego listopada. Na zaproszenie Ministry of Sound, londyńskiego autorytetetu w dziedzinie clubbingu i elektronicznej muzyki tanecznej, zagrają: Funk D'Void, Ian Pooley, Marcin Czubala oraz Igor Project.

Nissan i Ministry of Sound zacieśniają współpracę

Oba wyjątkowe egzemplarze samochodów, wyposażone w nagłośnienie firmy Martin Audio, posiadają moc 18,900W i są w stanie wyemitować najwyższej jakości dźwięk o mocy 150db. Innymi słowy Juke Box może wygenerować więcej decybeli niż startujący jumbo jet i jest w pełni funkcjonalnym systemem megafonowym z kabiną DJ-a i oświetleniem.

POLECAMY Limitowany Nissan Juke w edycji Ministry of Sound

Po premierze na 24ro godzinnym wyścigu Le Mans w czerwcu oba modele ruszyły w trasę koncertową po Europie i zaznaczyły swoją obecność na największych klubowych imprezach tego roku. Miłośnicy muzyki elektronicznej mogli bawić się wspólnie z Nissanem i Ministry of Sound we Francji, Niemczech, Holandii, Belgii, na Ibizie, we Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Nissan i Ministry of Sound zacieśniają współpracę

Dwa egzemplarze Juke Box to nie koniec współpracy Nissana z Ministry of Sound. Obie firmy zaprojektowały wersję specjalną modelu Juke, która znalazła się w sprzedaży. Dzięki połączeniu pomysłów dwóch innowacyjnych wielkomiejskich Marek, powstał Nissan Juke, w wersji "Minister of Sound". Specjalna wersja Juke będzie dostępna w dowolnej konfiguracji silnika i skrzyni biegów z aktualnej oferty Juke, natomiast wyjątkowość wersji zostanie podkreślona szeregiem detali stylistycznych i elementów wyposażenia technicznego. Samochód zostanie wyprodukowany w liczbie zaledwie 3000 egzemplarzy.

Nissan i Ministry of Sound zacieśniają współpracę

Juke z limitowanej edycji będzie oferowany w dwóch kolorach odpowiadających firmowym barwom Ministry of Sound: metalizowanym czarnym lub pastelowym białym. Wszystkie egzemplarze będą miały standardowo 17-calowe białe aluminiowe obręcze kół, białe klamki i białe obudowy lusterek. Dla lepszego podkreślenia odważnego wizerunku słupek B jest wykończony czarną błyszczącą powłoką. Ceny w Polsce zaczynają się od 77,900 brutto.

źródło: Nissan
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2929
Zdjęcia: 11189
Rejestracja: 18 Cze 2012, 13:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Pasażerowie, nogi w dół! Pasażerowie, nogi w dół!
    W Polsce ponad 90% kierowców i pasażerów zapina pasy(1). Mogą one jednak nie spełnić swojej funkcji, jeśli nie zapniemy ich prawidłowo i nie zajmiemy odpowiedniej pozycji. Kierowca powinien ustawić zagłówek, ...
    Alfa Romeo Stelvio - SUV-em klasy premium Alfa Romeo Stelvio - SUV-em klasy premium
    Pierwszy SUV w przeszło 100-letniej historii włoskiej marki. W Stelvio przestronność i wymiary samochodu sportowo-użytkowego idealnie harmonizują z cechami charakterystycznymi dla marki. Linia nadwozia odzwierciedla bezkompromisowe ...

  •