Ocena konkretnych ofert do 10 tyś, lubuskie.

Ocena konkretnych ofert do 10 tyś, lubuskie.

05 Sty 2016, 19:03

Cześć, do tej pory jeździłem starym Golfem 3d, którego żywot dobiegł końca. W tym czasie zbierałem sobie pieniążki na Honde Accord VII benzynę do gazu. Niestety auto muszę kupić już. Mam 10 tyś. i za tyle auto musi być do jeżdżenia. Komisy objeździłem i dam sobie z nimi spokój. Na olx znalazłem kilka z grubsza ciekawych aut i chodzi mi o opinie tych konkretnych ofert bo w autach jestem początkującym. Ze względu na czas kryteria są bardzo małe. Przede wszystkim szukałem sprawnego technicznie auta z klimatyzacją i silnikiem max 2l. Auta benzynowe chętnie bym zagazował o ile się do tego nadają. Jeżeli wiesz coś na temat tych aut, posiadasz takie , widzisz coś zachęcającego bądź odrzucającego w tych ofertach proszę podziel się komentarzem, opinią.

[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł].
mateusz123321
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 11 2012
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Golf III
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jesienne podróże - kilka dobrych rad Jesienne podróże - kilka dobrych rad
    Powoli kończy się lato, a przed nami złota, polska jesień. Pora roku, która swoją zmiennością może zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych kierowców, bo mało kto dostrzega zagrożenia, jakie ze sobą niesie. ...
    Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan
    Podczas trzydziestego czwartego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Bangkoku (trwającego od 25 marca do 7 kwietnia) Firma Mitsubishi Motors (Thailand) Co., Ltd. (MMTh) zaprezentuje koncepcyjny model MITSUBISHI Concept ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Tańczące dziewczyny
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive