Omega A, chcę założyć instalacje

Omega A, chcę założyć instalacje

30 Sie 2010, 18:06

Witam. Planuję założyć instalację w Omedze A z silnikiem 2.0 (1990 rok). Autko mam od prawie dwóch lat i jazda nim nie należy do ekonomicznych. Myślę, że Pela jest w dobrym stanie, kupiłem ją od wujka po kapitalce... do wymiany tylko olej i wahacze. Trochę rdza wchodzi na drzwi... chciałbym jeszcze pojeździć tym autkiem... jednak zastanawiam sie czy nie warto założyć do niej gazu. Myślę, że mogłem to zrobić już rok temu ale ciągle zwlekam. Przez ten czas zrobiłem już z 15.000 km ze spalaniem 7-10l pb95 !

Jaki gaz, gdzie zakładać i czy się opłaci...? Ciągle mnie to nurtuje...
pazart
Nowicjusz

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Re: Omega A, chcę założyć instalacje

30 Sie 2010, 22:47

opłaci się na pewno.
Migaz
Zaawansowany

Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe Audi S3 Sportback - oszczędne, szybkie i komfortowe Nowe Audi S3 Sportback - oszczędne, szybkie i komfortowe
    Moc 221 kW (300 KM) i moment obrotowy 380 Nm, sprint od zera do 100 km/h w pięć sekund – nowe Audi S3 Sportback oferuje najlepsze osiągi w swojej klasie. Charakteryzuje się też wzorcową efektywnością: silnik 2.0 TFSI ...
    "Najlepsze samochody 2013 roku" i trzy zwycięstwa dla BMW
    Nowe BMW serii 3 jest sprzedawane dopiero od lutego 2012 roku, jednak już teraz przejęło prowadzenie w klasie średniej premium. BMW serii 5 już po raz trzeci z rzędu znalazło się na pierwszym miejscu w klasie wyższej średniej. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009