Opel Astra - co sądzicie?

Opel Astra - co sądzicie?

21 Kwi 2008, 16:28

[link wygasł]
opłaca sie prosze o opinie na temat opla astry
czesc jestem grzes
krree
Początkujący

Miejscowość: dąbrowa gónicza

Re: co sadzicie

21 Kwi 2008, 17:16

Witam;]

Autko ładne widac, ze zadbane. Silnik niezły jak na ten rocznik samochodu i jak na Opla to może dawać radość z jazdy;] Dobra oferta nawet spoko przebieg i jak jest pełna dokumentacja to niezastanawiaj sie tylko bieź;]
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

21 Kwi 2008, 18:40

Wygląda na zadbane, na starych blachach więc żaden tam sprowadzany szrot. Przebieg jak na 10-latka mały.
Całkiem to to przyzwoite.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

21 Kwi 2008, 21:35

dzieki za opinie mi tez wlasnie sie spodobalo moznaby powiedziec ze sie zakochalem , moze jutro wlasnie jade obejrzec i jak wszystko bedzie dobrze z silnikiem to biore bez zastanowienia
czesc jestem grzes
krree
Początkujący

Miejscowość: dąbrowa gónicza

Re: Opel Astra - co sądzicie?

23 Kwi 2008, 22:11

w opla bym raczej nie inwestował bo ta marka nie jest za dobra troche bardzo blacharka szybko siada ze jest utrzymany to znaczy ze moze byc juz robiony a silnik to juz zalezy od szczescia na jaki trafisz byle zeby nie byłm robiony
wampir1717
Aktywny

Miejscowość: NY
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Droga od koncepcji do samochodu Droga od koncepcji do samochodu
    Gdy samochód zjeżdża z linii produkcyjnej, jest w nim już zawarty efekt wysiłku wielu osób. Stworzenie nowego modelu to długi i kompleksowy proces, na który składają się lata doświadczenia zebrane przy ...
    BMW Zagato Coupé 2012 BMW Zagato Coupé 2012
    BMW Zagato Coupé to typowe BMW widziane oczami włoskiej firmy Zagato, specjalizującej się w budowie nadwozi samochodowych. Stylistyka Zagato scala cechy typowe dla konstrukcji obu firm, tworząc rasowe coupé ...

•  
    • Toyota Rin concept
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Jeep Grand Cherokee, tył
      Głębokie błoto i samochód offroadowy