Opinie na temat Autoklasa.pl

Opinie na temat Autoklasa.pl

21 Kwi 2017, 11:44

Witam,

chciałbym zapytać czy ktoś miał z nimi styczność: autoklasa.pl. są wiarygodni i można im zaufać w doborze auta? w internecie nic nie mogę znaleźć a szerze zastanawiam się żeby zlecić im sprowadzenie auta...

dzięki za pomoc!
luki1987666
Nowicjusz

Auto: Suzuki Swift MK 2

Re: Opinie na temat Autoklasa.pl

25 Sty 2018, 12:54

Cześć,

Tak, kupiłem od Pana Stanisława i Pana Michała A8 - samochód najpewniej faktycznie bezwypadkowy i niewykluczone że przebieg prawdziwy, natomiast Ci Panowie są moim zdaniem oszustami - wystarczy poszukać na google i z łatwością znajdzie Pan kilka opini. Oczywiście Panowie bardzo dbają o to żeby negatywne opinie znikały, ale zdaje się nie da się kłamać w nieskończoność.
Ja usługi tej firmy odradzam, a odpowiadając na potencjalne zarzuty o "hejterstwo" zawistnej konkurencji - nie zajmuję się handlem samochodami, z Autoklasą łączyła mnie umowa kupna sprzedaży, w skrócie jestem ich byłym klientem.

Pozdrawiam :)
Alizer
Obserwowany

Prawo jazdy od: 30 04 2012
Auto: Audi A8 D3
Silnik: 4,2
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

10 samochodów, które powinny stać się kabrioletami 10 samochodów, które powinny stać się kabrioletami
    Są cięższe, bardziej skomplikowane i wymagają dodatkowej pielęgnacji. Ale odwdzięczają się stylem i bardziej bezpośrednimi wrażeniami z jazdy. Kabriolety mają coś w sobie. Jednak ich opracowanie jest dla producentów ...
    Bolid R.S.17 Renault Sport Formula One Team Bolid R.S.17 Renault Sport Formula One Team
    Zespół Renault Sport Formula One zaprosił do Londynu przedstawicieli międzynarodowych mediów i swoich partnerów na premierę bolidu R.S.17, w którym kierowcy zespołu będą ścigać się w nadchodzącym ...

•