Opinie na temat Autoklasa.pl

Opinie na temat Autoklasa.pl

21 Kwi 2017, 11:44

Witam,

chciałbym zapytać czy ktoś miał z nimi styczność: autoklasa.pl. są wiarygodni i można im zaufać w doborze auta? w internecie nic nie mogę znaleźć a szerze zastanawiam się żeby zlecić im sprowadzenie auta...

dzięki za pomoc!
luki1987666
Nowicjusz

Auto: Suzuki Swift MK 2

Re: Opinie na temat Autoklasa.pl

25 Sty 2018, 12:54

Cześć,

Tak, kupiłem od Pana Stanisława i Pana Michała A8 - samochód najpewniej faktycznie bezwypadkowy i niewykluczone że przebieg prawdziwy, natomiast Ci Panowie są moim zdaniem oszustami - wystarczy poszukać na google i z łatwością znajdzie Pan kilka opini. Oczywiście Panowie bardzo dbają o to żeby negatywne opinie znikały, ale zdaje się nie da się kłamać w nieskończoność.
Ja usługi tej firmy odradzam, a odpowiadając na potencjalne zarzuty o "hejterstwo" zawistnej konkurencji - nie zajmuję się handlem samochodami, z Autoklasą łączyła mnie umowa kupna sprzedaży, w skrócie jestem ich byłym klientem.

Pozdrawiam :)
Alizer
Obserwowany

Prawo jazdy od: 30 04 2012
Auto: Audi A8 D3
Silnik: 4,2
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyjątkowe wersje Lexusa LC w niespotykanych barwach i konfiguracjach Wyjątkowe wersje Lexusa LC w niespotykanych barwach i konfiguracjach
    Lexus LC już w podstawowej wersji wyróżnia się na ulicy. Ale dla tych, którzy chcą poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo, japoński producent – i nie tylko on – tworzy specjalne, limitowane wersje ...
    Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium
    Samochód zadebiutował w 2016 roku i jest pozycjonowany jako piąte wcielenie tego modelu. Producent zapowiadał, że stanowi on połączenie samochodu terenowego z zaletami SUV-a. Ceny tego modelu startują od 245 900 zł. ...

•