Ostrzeżenie przed AUTOPUNKT24.PL

Ostrzeżenie przed AUTOPUNKT24.PL

13 Gru 2012, 00:36

Witam!
OSTRZEGAM PRZED TYM ZAKŁADEM! OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM!
Ostatnio oddałem do punktu24 przy ul. Torunskiej 57 w Bydgoszczy samochód do wymiany filtrow, oleju i swiec w samochodzie. Banalne zlecenie, pracy moze na 2h. Samochód odstawilem o godz. 12:00 odebrałem o godzinie 17:00. W międzyczasie na liczniku samochodu przybyło 130km, podczas odbioru samochód miał jeszcze ciepły silnik i zaparowane od wewnatrz szyby. Wlasciciel mimo złapania go za reke na 130km przejazdzce powierzonym samochodem szedł w zaparte wszystkiego sie wypierajac. Poczatkowo utrzymywal ze nikt samochodem nie jezdził, zeby przyznac ze ktos przejechał, ale max 30km, zeby ostatecznie stwierdzic ze nikt auta nie ruszał, a jak mam inne zdanie, to niech im to udowodnie.
vokark
Obserwowany

Auto: Citroen Xsara

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...
    Jak zamontować fotelik w samochodzie dla Twojego dziecka? Jak zamontować fotelik w samochodzie dla Twojego dziecka?
    W ramach kolejnego materiału z cyklu Piątek ze Szkołą Auto, instruktorzy doradzają, jak zamontować fotelik dla dziecka. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Poświęcamy czas i energię, by naszym pociechom ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Porównanie: Audi A5 8T, BMW Seria 3 e92, Mercedes CLK w209, Peugeot 407 Coupe, Renault Laguna III Coupe
      Moto Piknik Tychy 2007
      Mercedes-Benz S Class W222, podczas jazdy
      Wjazd pod górę w zimie, ślisko