Parada Volvo

23 Sie 2010, 22:49

Ucieszą się zapewne osoby lubiące się integrować ponieważ 12 września odbędzie się Parada Volvo będzie zorganizowana przez autoryzowanego dealera Volvo - Auto-Boss, volvoforum.pl oraz Volvo Auto Polska a miasto które będzie nią zaszczycone to Katowice ;) ma ona na celu ustanowienie rekordu Guinessa w najdłuższej kolumnie ustawionej z samochodów Volvo.
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo.
faldurf
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 144
Miejscowość: Warsaw

23 Sie 2010, 23:02

Chyba się wybiore
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

24 Sie 2010, 01:12

Jak mi dadzą jakieś Volvo do poprowadzenia by rekord był pobity to ja też chętnie poprowadzę :lol: :cool:
lucky_man
Początkujący
 
Posty: 96
Miejscowość: Warszawa

24 Sie 2010, 22:41

Z tym Volvo do poprowadzenia mogło by być ciekawie :) ale przecież nie musisz mieć Volvo żeby przyjechać i wziąć udział w imprezie sama obecność się liczy na pewno będzie ciekawie. Byliście już kiedyś na tego typu imprezach ?
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo.
faldurf
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 144
Miejscowość: Warsaw

24 Sie 2010, 22:55

Ja nie więc czemu by nie skorzystać z okazji.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

24 Sie 2010, 23:30

faldurf napisał(a):przecież nie musisz mieć Volvo żeby przyjechać i wziąć udział w imprezie


Kolumna ma być ustawiona z samochodów Volvo. Jakbym innym przyjechał to tylko po to by pooglądać paradę a do Katowic mam daleko. Gdybym miał jednak przyjemność poprowadzić w paradzie nowe Volvo S60 to bardzo chętnie bym przyjechał bić rekord :mrgreen:
lucky_man
Początkujący
 
Posty: 96
Miejscowość: Warszawa

25 Sie 2010, 10:00

Ja mam bliziutko więc mi to tam :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

29 Sie 2010, 12:43

Powiedzcie znajomym im więcej osób tym lepsza impreza ;) ale to stare prawidło :D i wszyscy to wiedzą. Moim zdaniem to będzie fajnie wyglądać wyobraźcie sobie stojącą i trąbiącą bardzo długą kolumnę Volvo :D
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo.
faldurf
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 144
Miejscowość: Warsaw

29 Sie 2010, 16:09

Gdzie to dokładnie będzie w Kato i od której sie impreza zaczyna??
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

07 Wrz 2010, 18:59

W dzień wydarzenia (12 września – niedziela) od godziny 06:00 w salonie ADV Auto-Boss w Chorzowie przy ul. Drogowa Trasa Średnicowa 51 uruchomiona będzie Recepcja Startowa. W recepcji na uczestników parady czekać będą tzw. „grupowi” – osoby odpowiadające za bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg wydarzenia („grupowy” odpowiada za 10 samochodów). Każdy z uczestników otrzyma „pakiet startowy” zawierający specjalną tabliczkę – do umieszczenia na podszybiu, z prawej strony – z kolejnym numerem pojazdu biorącego udział w ustanowieniu rekordu Guinnessa, indywidualny identyfikator uczestnika (z takim samym numerem jak na samochodzie) oraz upominki od Volvo.
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo.
faldurf
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 144
Miejscowość: Warsaw

07 Wrz 2010, 21:27

faldurf napisał(a):upominki od Volvo.


Mogliby tak rozlosować jako upominek wśród naszego Forum jakieś nowe Volvo :lol:
Może być nawet... S40 Już niecały tydzień został więc powodzenia tym którzy się wybierają!
lucky_man
Początkujący
 
Posty: 96
Miejscowość: Warszawa

07 Wrz 2010, 21:33

lucky_man napisał(a):Mogliby tak rozlosować jako upominek wśród naszego Forum jakieś nowe Volvo :lol:


Marzenia .... :mrgreen:
samurajsj700
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5369
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

30 Paź 2010, 10:40

W Maratonie Warszawskim trzeba było wziąć udział i wygrać :) Nowe S60 było do wygrania.
Przedstawiciel Volvo na Forum
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo
coronil
Początkujący
 
Posty: 127
Miejscowość: Warszawa

25 Lip 2011, 11:43

Miejmy nadzieję że w tym roku znów powtórzymy tą inicjatywę i padnie kolejny rekord ;)
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo.
faldurf
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 144
Miejscowość: Warsaw