Peugeot 206, 1.4+LPG - czy warto?

07 Sty 2013, 21:09

206 było robione z tyłu, więc odpada. Jak to Toledo wygląda wg. was ? [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Felczy
Nowicjusz
 
Posty: 44
Prawo jazdy: 01 12 2011

08 Sty 2013, 13:06

Nie za te pieniądze i tylna klapa troche krzywa.

A może takie Punto [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] lub Brava [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

08 Sty 2013, 13:57

Cóż co do Fiatów, to jakoś nie jestem przekonany, no może ewentualnie Punciak. Jednak mój budżet jest +/- 11 tys. zł. Więc myślę, że można znaleźć coś ciekawszego?
Znalazłem taką Astrę u siebie w mieście: [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] , muszę któregoś dnia się przejechać ją zobaczyć.
Oprócz niej znalazłem jeszcze dwie inne:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - oglądałem, czysta, ładna, ale zderzak z przodu miał inny odcień, i dziwnie klapa od bagażnika odstawała
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - trochę biedna wersja, z silnikiem 8V, też muszę się ruszyć i ją zobaczyć, ale szczerze mówiąc chciałbym mieć trochę więcej bajerów.
Felczy
Nowicjusz
 
Posty: 44
Prawo jazdy: 01 12 2011
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Europejski Program PHEV Toyoty
    Toyota rozpoczęła projekt Plug-in Hybrid Electric Vehicle (PHEV) w roku 2007. W 2008 r. przeprowadzono próby drogowe prototypowych pojazdów we Francji i Wielkiej Brytanii. W roku 2010 w ramach drugiej fazy projektu ...