Peugeot 206, Honda Civic, Mazda 323 (wszystkie z automatem)

Peugeot 206, Honda Civic, Mazda 323 (wszystkie z automatem)

22 Cze 2008, 15:26

Witam zastanawiam się nad kupnem któregoś z powyższych samochodów (koniecznie z automatem). Będzie to mój pierwszy samochód dlatego chciałbym poznać wasze opinie co do tych modeli (wady, zalety awaryjność itd.) Na samochód mam zamiar wydać ok 20 tys. zł.
Za Peugeotem przemawia cena ale ja nie jestem zbytnio przekonany do francuskiej marki (chociaż autko z wyglądu bardzo mi się podoba, tylko boje sie ze bedzie awaryjne, ale może wy mnie wyprowadzicie z błędnego przekonania co do awaryjności francuskich samochodów).
Z góry dziękuję za wszystkie sugestie
mario2k5
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi SQ5 TDI exclusive concept Audi SQ5 TDI exclusive concept
    Audi SQ5 TDI, dzięki mocy 230 kW (313 KM), staje się najwytworniejszym modelem serii Q5 i równocześnie pierwszym w historii Audi modelem S z silnikiem diesla. Tę nową serię quattro GmbH cechuje nie tylko dynamika. ...
    Dwie nagrody za stylistykę dla Audi A3 Dwie nagrody za stylistykę dla Audi A3
    Stylistyka Audi A3 cieszy się dużym uznaniem użytkowników i fachowców. W tegorocznej edycji niemieckich nagród stylistyki – German Design Awards, kapituła uznała model A3 za zwycięzcę w kategorii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      GTP Light