Pierwsze oficjalne fotki Nowej Skody Superb

10 Sty 2008, 13:53

Co o niej myślicie wg mnie przód jest jak najbardziej OK ale tył totalna klapa Jakbym widział Starą renówkę Megane Classic albo ala nowy Mondeo też coś.. z Boku ok ale tak naprawde trzeba zobaczyc auto na żywo..
auteczka
Nowicjusz
 
Posty: 2

10 Sty 2008, 14:14

Moim zdaniem pierwsza Skoda Superb to ładne i udane auto, naprawde mi się podoba. Ta tutaj nie podoba mi się w ogóle ze względu na tył ktory rzeczywiście jest podobny do Renault tylko w gorszym moim zdaniem wykonaniu, Skoda to samochody proste, stonowane stylistycznie i to mi się w nich podoba. Przód jest w porządku.
Ale nabałaganilem... :)
Susza tłumi, zagłusza, wywija i o dno wali... Zachwiany... Zachwiany...
SuperFly
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 179
Miejscowość: brać hajs?

10 Sty 2008, 15:47

Z tylu auto rzeczywicie wygląda jak Renault megane, z przodu natomiast przypomina mi trochę BMW. Ciekawe jak będzie z ceną tego auta?
Golf IV GTI 1.8 TURBO
Nissan Terrano II 2.7 TDI
BMW 328
Bolo1989
Aktywny
 
Posty: 439
Miejscowość: Mazowieckie

10 Sty 2008, 22:15

No napewno cena nie bedzie mała także mowa o cenie jest nie na miejscu no chyba że was stac mnie może interesuje cena ale tak po 6-8 latach ... Strasznie podoba mi sie Passat z boku te auta sa podobne szkoda tylko ze nie ma tych kulek w lampach z tyłu ..ale i tak auta dla Sejmu i samrządowców w sam raz..
auteczka
Nowicjusz
 
Posty: 2

11 Sty 2008, 08:14

mowa o cenie jest nie na miejscu

Może nie wszystkich stać na to auto ale to nie znaczy, że pytanie o nią jest zaraz nie na miejscu :? . Mnie też interesuje cena tego auta, myślę, że bedzie niższa niz podobnie wyposazonych konkurentów bo to Skoda.
szkoda tylko ze nie ma tych kulek w lampach z tyłu

:lol: :lol: :lol:
Susza tłumi, zagłusza, wywija i o dno wali... Zachwiany... Zachwiany...
SuperFly
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 179
Miejscowość: brać hajs?

14 Sty 2008, 02:30

IMO nowy Superb prezentuje się bardzo okazale - czesi pokazali, że wiedzą, jak się wzorować na VW i wyciągneli z tej lekcji odpowiednie wnioski - bardzoo udane auto
Zapraszam do odwiedzania bloga, na którym piszę.
anarchoman
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 72
Miejscowość: Łódź
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Legalizacja butli LPG
    Zbiorniki montowane w instalacjach gazowych w Polsce posiadają 10 letnią ważność badania. Po tym okresie należy dokonać legalizacji lub wymiany zbiornika na nowy. Maksymalny okres użytkowania butli to 20 lat, chyba że dokument ...

16 Sty 2008, 20:11

Z typowej, niewyróżniającej się limuzyny Superb stał się jej sportową wersją. Przód lekko podobny do Saaba, tył to poprawione nowe Mondeo.
Dla mnie bomba, podoba mi się bardzo.
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2335
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

18 Sty 2008, 19:35

Myśle że to auto będzie super(b). Po pierwsze od Volkswagena po drugie od skody. Czyli po pierwsze dobrze wykonane po drugie tanie i ładne.
BMW X5:::......
adrian199999
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 24
Miejscowość: Lublin

18 Sty 2008, 21:47

Mi tył nie podchodzi, może na żywo lepiej wygląda ;/
Award
Nowicjusz
 
Posty: 40

19 Sty 2008, 01:06

Jak Dla mnie Tył jest katastrofalny ... ale bez wahania kupie nową Skode Superb. Za pewne będzie lepsza niż poprzedniczka który była doskonała :D
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika
 
Posty: 609
Miejscowość: Rembrige

19 Sty 2008, 09:45

Z tyłu Laguna z przodu nowa fabia tak bym powiedział:)
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

22 Sty 2008, 21:58

Superb pierwszego generacji według mnie to taki passat ze znaczkiem skody a ten model zapowiada odejście od tego stylu... :wink:
lo_lo
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2
Miejscowość: Wołczyn

23 Sty 2008, 19:04

W końcu Skoda jest troche mniej podobna do VW niz gdy to było dotychczas .Tył moze i podobny do Laguny albo nowego Mondeo ale czy to w czyms przeszkadza?
Jesli cena nie bedzie wygórowana to ma szanse powalczyć z innymi autami tej klasy.
passek b5
Początkujący
 
Posty: 136

02 Lut 2008, 01:16

rzeczywiscie tyl jak renóweczka....heh. ale jak na skode to naprawde jest ladna bardzo.....w sumie i inna marka by nie pogardzila takim deasing'em:)
Bluecard88
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 91

02 Lut 2008, 11:59

jak dla mnie ok 8)
bbr86
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 308
Miejscowość: Wałbrzych