Pierwszy samochód 5-6 tysięcy

16 Wrz 2014, 20:36

Może coś z tych?
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

16 Wrz 2014, 20:43

Vectra troche wiekowa i sporo km zrobionych, no i przede wszystkim nie jest hatchback aczkolwiek w ostateczności bym ją przeżył,

co do Seata - jak te silniki zachowują się na autostradzie? słyszałem, od znajomego (który fakt faktem przesiadł się z 2 litrów na taką ibizę że nie jest zaciekawie ale zdaje sobie sprawę, że może być nie obiektywny)

ten rower mi się nie podoba ze względu na kolor

ten ostatni całkiem fajny

dasz coś jeszcze?
kaczmar123
Nowicjusz
 
Posty: 43
Auto: Nie mam

16 Wrz 2014, 20:45

kaczmar123 napisał(a):Vectra troche wiekowa i sporo km zrobionych

kaczmar123 napisał(a):ten rower mi się nie podoba ze względu na kolor

Jaki masz budżet przepraszam bardzo? 5k czy 50k? Przy 5k to kolor możesz w rowerowym wybierać.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

16 Wrz 2014, 20:49

Jeszcze powiedz ze chcesz przebieg do 160-180tys.. viki to przecież hatchback.
Ibiza niestety ze słabym motorkiem ale może dać rade (przykład to Astra 1.4 60km,w trasie w 4osoby rozbujaliśmy ją do 170km/h).
Skąd dokładnie jesteś bo jest troche rozbieżności w szukaniu.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

16 Wrz 2014, 20:54

rany, spokojnie - wiadomo, że nie ma co wybrzydzać przy takim budżecie ale jak się kupuje pierwszy samochód to chyba chce się żeby chociaż trochę się podobał i jakieś minimalne oczekiwania spełniał prawda? po prostu spędzam na szukaniu ostatnio całe wieczory i chciałem, zapytać o pomoc fachowców :P czasem na tym forum, aż strach cokolwiek skomentować.
Rozumiem, że nie mam 20 tysięcy ale poznaje ten świat samochodów mocno używanych, więc byłbym wdzięczny za szacunek, bo sam staram się nim darzyć innych użytkowników ;)

Barol - Bełchatów
kaczmar123
Nowicjusz
 
Posty: 43
Auto: Nie mam

16 Wrz 2014, 21:01

Ile rocznie będziesz robił kilometrów? Bo u mnie w mieście jest do sprzedania ładne Punto II ale w dieselku.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi Q8 e-tron edition Dakar
    Zainspirowany najważniejszym rajdem pustynnym na świecie, Audi Q8 e-tron edition Dakar wyróżnia się swoją unikalną stylistyką i wyjątkowymi funkcjonalnościami. Zewnętrzny design tej specjalnej edycji przyciąga uwagę ...

16 Wrz 2014, 21:04

jestem studentem (kończę), do domu mam 200km w jedną stronę (w domu jestem śednio raz na 3 tygodnie, jak będę miał auto to możliwe, że będę 2 razy w miesiącu), do pracy nie planuje jeździć autem bo mam dobre połączenie komunikacją miejską ale pewnie z 2 razy w tyg jak będę musiał podskoczyć na uczelnię to się przejadę
kaczmar123
Nowicjusz
 
Posty: 43
Auto: Nie mam

16 Wrz 2014, 21:06

kaczmar123 zrozum nas my chcemy pomóc, jest to jedne z większych forum i jakby każdy tak pisał że kolor albo przebieg mu nie pasuje to byśmy osiwieli a powiem Ci że coraz więcej jesttakich przypadków. Chcesz jeździć autostradą, więc skup się na klasie C, silniku w miare mocnym, okolice 100KM no i potem wyposażeniu. Oczywiście szukaj bezwypadkowego albo.. dobrze zrobionego po wypadku. To tyle :ok: My też nie chcemy urazić, tylko pomóc więc zrozum nas że czasem zdarzy nam się "wybuchnąć" :mrgreen:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

16 Wrz 2014, 21:08

Koniu rozumiem bo sam czytam i odświeżam codziennie podobne tematy do mojego i widzę, jakie są przypadki ludzi :ok: nie ma spięć, skupmy się na autkach i tyle ;)
kaczmar123
Nowicjusz
 
Posty: 43
Auto: Nie mam

17 Wrz 2014, 17:21

wrzucam do oceny kolejne linki:
[link do oferty na Olx wygasł]

[link do oferty na Olx wygasł]

[link do oferty na Olx wygasł]

[link do oferty na Olx wygasł]
kaczmar123
Nowicjusz
 
Posty: 43
Auto: Nie mam

17 Wrz 2014, 20:04

Stilo nie ten budżet,ten z linku już po zdjęciach nie za dobrze wygląda.
7000zł to takie minimum na Astre G więc bym uważał.
Punto wygląda ok,przedni lewy błotnik w innym odcieniu ale reszta ok i do tego mocny silnik.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

17 Wrz 2014, 21:12

a taka propozycja:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
kaczmar123
Nowicjusz
 
Posty: 43
Auto: Nie mam

17 Wrz 2014, 21:23

Odpicowany na handle nieźle :/
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

17 Wrz 2014, 21:26

Ok Koniu, odpicowany tylko nie ma się co oszukiwać, że w takim budżecie to albo jakiś egzemplarz zadbany naprawde wypatrzony i wyszukany, albo dobrze zrobiony... a ogólnie co powiecie o Xsarze? sprawdziłby się dla mnie na takie dystanse jak pisałem? jak z kwestią części? a co do tego egzemplarza coś po zdjęciach widać??? zbliża się weekend i kilka autek bym chciał obejrzeć
kaczmar123
Nowicjusz
 
Posty: 43
Auto: Nie mam

18 Wrz 2014, 05:01

Jak masz blisko to obejrzeć nie zaszkodzi.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012