Piosenki na długą podróż samochodem

24 Paź 2023, 06:43

Czy możecie polecić piosenki na dobry nastrój podczas długiej podróży samochodem, która poprawi humor?
Jackliam
Obserwowany
 
Posty: 2

24 Paź 2023, 09:22

Sprawa gustu, jeden będzie słuchał czegoś spokojnego a drugi jakiejś łupanki. Sam ogólnie słucham różnej muzyki w zależności od nastroju ale nie polecam takich bardzo spokojnych bo mogą powodować senność...
Moskito
Początkujący
 
Posty: 189
Zdjęcia: 15

01 Lis 2023, 06:47

Piosenki Disneya, takie jak „I Just Can't Wait to Be King” czy „Under the Sea” są idealne na długą podróż samochodem, wnosząc wesoły i optymistyczny nastrój.
Johraz
Obserwowany
 
Posty: 1

02 Lis 2023, 08:12

Piosenki Disneya to świetny wybór. Co powiesz na klasyczne utwory rockowe, takie jak „Don't Stop Believin'” zespołu Journey?
Jackliam
Obserwowany
 
Posty: 2

15 Lis 2023, 08:05

Jackliam napisał(a):Czy możecie polecić piosenki na dobry nastrój podczas długiej podróży samochodem, która poprawi humor?

Jasne! A co powiecie na „Hakuna Matata” z „Króla Lwa”? Jest optymistycznie i ma pozytywną atmosferę.
Micky
Obserwowany
 
Posty: 1

09 Mar 2024, 19:17

Ja ma pendrive a piosenkami - od relaksacyjnych , przez instrumentalne , po rock oraz heavy metal. Pendrive ma 128 GB a zajęte tam jest circa 80 GB, u mnie piosenka leci po piosence.
Pozdrawiam,
Całuski,
Ewa
ryoko
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 43
Zdjęcia: 8
Prawo jazdy: 11 07 2011
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Toyota Yaris III
Silnik: 1329 73kW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2015

09 Mar 2024, 19:44

A ja nie mam radia - puste miejsce na nie . Jak nie mam to nic nie słucham w żadnej postaci . Słucham za to silnika :mrgreen:
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4725
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

09 Mar 2024, 19:57

Bonifacy, możesz użyć tego

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

, ma wejście na kartę pamięci i nie ma problemu już z muzyką.
Pozdrawiam,
Całuski,
Ewa
ryoko
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 43
Zdjęcia: 8
Prawo jazdy: 11 07 2011
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Toyota Yaris III
Silnik: 1329 73kW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2015

09 Mar 2024, 20:13

Nie zrozumieliśmy się .. Nie chcę słuchać żadnej muzyki czy jakiś tam innych ekscesów z głośników podczas jazdy autem . Jakoś mnie do tego nie garnie . Nie mam radia , nie chcę jakiś tam innych bajerów . Ot taki jestem .......
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4725
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

09 Mar 2024, 20:30

W takim razie przyjemności przy słuchaniu pracy silnika, u mnie musi być muzyka, inaczej nie dam rady. Zapomniałam napisać, iż ten dungs z poprzedniego posta, ma też Bluetooth i tak można rozmawiać przez telefon lun słuchać muzyki.
Pozdrawiam,
Całuski,
Ewa
ryoko
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 43
Zdjęcia: 8
Prawo jazdy: 11 07 2011
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Toyota Yaris III
Silnik: 1329 73kW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2015

09 Mar 2024, 20:49

ryoko napisał(a): u mnie musi być muzyka, inaczej nie dam rady.
Ok Twoja sprawa . A powiem Ci że zdarzają się ciekawe sprawy z zagłuszaniem przez muzykę dziwnych odgłosów pracy silnika czy zwieszenia . Był taki jeden u mnie na warsztacie . Ja się przejechałem jego autem ( oczywiście bez włączonego radia ) i stwierdziłem że coś stuka , puka , no niczym wóz drabiniasty . Okazało się że miał źle zamontowane przednie zaciski hamulcowe . Konkretnie żle założone sprężyny dociskające zacisk do klocków . No niby nic grożnego ale jednak .... On na moją uwagę .....radio gra , muza leci , ja nic nie słyszałem . Jakbym słyszał to bym podkręcił głośność i tyle .....Tak z innej strony to moja niechęć słuchania muzy w aucie to niejako zboczenie zawodowe. :mrgreen:
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4725
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna