Kanały youtube o motoryzacji

24 Sty 2024, 11:24

Hej, oglądacie jakieś kanały motoryxacyjne na yt? Lubię czasem coś obejrzeć z nudów ale w zasadzie oprócz kanału RommieRen (mechanika) nnie oglądam na bieżąco w sumie nic.
Kiedyś kickstera (dla beki) I Kornackiego ale teraz robią głównie sponsorowane testy lub nowych aut co mnie średnio interesuje. Czasem moto doradca jeśli chodzi o zmiany w przepisach albo odpalę z nudów M4K (ale od razu sobie przypominam czemu się nie da glo słuchać).
Z zagranicznych kanałów to Donut Media też głównie dla beki.
A no i ostatni trafiłem na Profesora Chrisa ale obejrzałem dosłownie parę filmów bo irytuje mnie ten gość.
Jeśli oglądacie coś ciekawego albo macie jakieś przemyślenia na temat polskiego yt to dajcie znać
rupertpumpkin
Początkujący
 
Posty: 66
Miejscowość: Kraków
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi A4 B5
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 1996

24 Sty 2024, 22:13

No niestety sponsorowane to raz a dwa to te reklamy np. ubezpieczeń produktów podczas programu. Już z wielu zrezygnowałem bo niedługo filmik będzie trwał półgodziny, a reklam będzie 1/3 rozumiem jak by nie zarabiali na nich z reklam YT ale to wciskanie jeszcze na siłę takich przerywników reklamowych :/

Za chwilę pół życia minie na oglądaniu reklam :no:
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

24 Sty 2024, 22:19

Nie problem, jak masz tv na androidzie to instalujesz SmartTube i oglądasz nie dość że bez reklam to apka jeszcze wykrywa automatycznie segmenty sponsorowane i je pomija. Działa to bardzo spoko
rupertpumpkin
Początkujący
 
Posty: 66
Miejscowość: Kraków
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi A4 B5
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 1996

24 Sty 2024, 22:33

Muszę z ciekawości sprawdzić, staram się nie pomijać reklam bo wiem że twórcy na nich zarabiają ale od jakiegoś czasu czas reklamowy jest stanowczo za długi i jeszcze te wstawski sponsorowane.

Muszę z ciekawości sprawdzić to SmartTube chociaż na TV rzadko oglądam.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

09 Mar 2024, 19:21

Ja oglądam M4K oraz MotoPRawda.
Pozdrawiam,
Całuski,
Ewa
ryoko
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 43
Zdjęcia: 8
Prawo jazdy: 11 07 2011
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Toyota Yaris III
Silnik: 1329 73kW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2015