Polecam!!!! autodetailing i smart repair

09 Sty 2013, 13:04

witam,ostatnio znalazlem nowa profesjonalna firme zajmujaca sie kosmetyka samochodowa,a dokladnie i precyzyjnie mowiac nazywa sie to auto detailing. Chlopaki sa bardzo profejonalni i wiedza co robia,znalazlem ich przypadkiem i jestem bardzo zadowolony z efektu ich pracy...
naprawili mi przednia szybe bo mialem odprysk i pajaczka,usuneli mi wgniecenia bez lakierowania,a nawet poprawili tapicerke bo mialem dziurke po papierosie i na koniec umyli mi fure!!!bo tez maja myjnie,wszystko w jedym miejscu!!!!takze polecam ta firme bo pelna profeska i nie licza jak za zboze...jesli chcecie aby wasze BMW wygladaly jak nowe to jest firma godna polecenia,ja jestem z nich bardzo zadowolony!!!!!
smooth
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 08 02 1984
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: bmw 320
Silnik: 20.150 km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Rok produkcji: 1994

14 Sty 2013, 21:19

Ale co to za firma i skąd? Napisz coś więcej, bo tak to nie wiadomo o co chodzi ;)
koleb
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 20
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 04 05 1999

04 Lut 2013, 00:28

A jakiś kontakt do tej firmy masz? Może być telefon, chociaż najlepiej byłoby zobaczyć efekt na fotkach. Jakbyś tu jeszcze zaglądał, to daj namiar na priv.
franzz
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 23
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 01 01 2001

17 Gru 2013, 11:20

Bardzo dobra jest pod tym względem firma DetailKing z Katowic. Organizują nawet szkolenia z zakresu profesjonalnego czyszczenia samochodu. Takie szkolenie można wykorzystać zarówno do celów prywatnych jak i po prostu podszkolić się i wykorzystywać wiedzę we własnym punkcie.
Kacperus
Nowicjusz
 
Posty: 11
Auto: Honda Civic
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback

27 Lut 2014, 12:14

Na podlasiu w dziedzienie autodetailingu przoduje Eko-sun z Białegostoku. Jest to dobra firma, posiadająca wiele oddziałów i wykwalifikowanych pracowników. Powierzając im auto możemy być spokojni o stan lakieru po zabiegach.
janek1245
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Nie mam

27 Kwi 2014, 23:29

W Białymstoku znam, ale inną , też dobrą. Zajmują się lakierowaniem, ale jeden z działów to autodetaling ;) Zainteresowanym mogę zostawić kontakt :) Mają siedzibę przy Brackiej9
miętus
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 40
Prawo jazdy: 05 05 1997
Auto: Audi A4 B7