Polećcie mi jakieś dobre auto do około 4 tysięcy

Re: Polećcie mi jakieś dobre auto do około 4 tysięcy

24 Lut 2010, 19:26

Oj do 4tys będzie ciężko dostać,prędzej już za 5tys kupi.A ja bym sie porozglądał za jakimś Espero/Nexia,tutaj do 4tys napewno znajdziesz takiego ze wspomaganiem,centralnym czy full elektryka,zdarzaja sie nawet z pelnym wyposazeniem.
[link wygasł]
i czego chcieć więcej.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

24 Lut 2010, 23:05

baciany napisał(a):1. Dość wygodne do codziennych dojazdów do szkoły (w obie strony 10km)
2. Dość wygodne do jazdy w dalsze trasy 100km (raz w miesiącu) i 500km (raz w roku)
3. tanie w eksploatacji
4. Dość spore ale nie za wielkie (bo ma być tanie) - 4-osobowe.
5. W dobrym stanie, rzadko wymagające interwencji mechanika
6. Najlepiej bezwypadkowe, niekręcone, polskie (nie ANGIELSKIE).

A w to, że dzieci przynoszą bociany też wierzysz? I to jeszcze 4 tys. minus rejestracja i ubezpieczenie?
Chłopie, kup sobie 2-3 maluchy i jeździj każdym aż się rozleci. Zawsze rano jak nie zapali Ci jeden to masz jeszcze 2 pozostałe.

Do takich wymagań, dołóż jedno 0 na końcu swojej kwoty to pogadamy.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

25 Lut 2010, 08:21

Ja powiedziałem że coś z pokroju Espero/Nexia.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi R18 e-tron quattro po raz pierwszy zwycięża w Sebring Audi R18 e-tron quattro po raz pierwszy zwycięża w Sebring
    Audi odniosło kolejny historyczny sukces w sporcie motorowym. Wygrana Audi R18 e-tron quattro w dwunastogodzinnym wyścigu w Sebring na Florydzie, to jednocześnie pierwsze zwycięstwo wyścigowej hybrydy w tym klasycznym amerykańskim ...
    Siłacz wagi lekkiej - kompaktowy crossover Siłacz wagi lekkiej - kompaktowy crossover
    Po prezentacji Toyoty C-HR, kompaktowego crossovera japońskiej firmy, wśród mnóstwa pozytywnych komentarzy, w tym dotyczących awangardowej stylistyki i napędu hybrydowego, pojawiły się również pytania ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      S2020005