Pomoc w projekcie ze środków transportu

Pomoc w projekcie ze środków transportu

22 Sty 2011, 21:16

Po pierwsze chciałbym się przywitać:D, bo jestem nowy. A teraz do sedna... Potrzebuję materiałów na wyżej wymieniony przedmiot, a mianowicie potrzeba mi wszelkich informacji na temat innowacji w zespołach konstrukcyjnych i układach funkcjonalnych samochodów osobowych. Pilnie ich potrzebuje a sam nie jestem w stanie nic znaleźć. Z góry dziękuje za pomoc, a jeśli założyłem temat nie tam gdzie trzeba, to przepraszam i uprzejmie proszę o przeniesienie go do odpowiedniego działu.
soncrim
Nowicjusz

Miejscowość: Jarosław

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Unikalny system składania tylnych siedzeń – 1999 rok Unikalny system składania tylnych siedzeń – 1999 rok
    W jaki sposób w samochodzie typu minivan szybko uzyskać płaską podłogę? Przez lata odpowiedź brzmiała zwykle – wymontować tylne siedzenia. Toyota była prekursorem licznych i popularnych dziś rozwiązań typu „smart ...
    Wymiana filtra powietrza - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady] Wymiana filtra powietrza - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady]
    Jak wymienić filtr powietrza w samochodzie Toyota Yaris II? Oznaczenie tego modelu to (P9), a produkowany był w latach 2005-2010. Sama wymiana jest bardzo prosta wystarczy odpiąć dwa zatrzaski na obudowie filtra i jedno mocowanie ...

•