Poszukiwany dobry warsztat we Wrocławiu.

11 Lut 2014, 13:18

Ja mogę polecić wam Autogam. Profesjonalny warsztat, z którego korzystam od jakiegoś czasu i robią naprawdę fachowe naprawy. Polecam.
reset
Nowicjusz
 
Posty: 46
Auto: Audi a3

26 Lut 2014, 10:21

Ja ostatnio korzystałem z usług tego warsztatu samochodowego: P.P.H.U. TURBO- sprzedaż i regeneracja turbosprężarek i jestem zadowolony. Naprawa wykonana w terminie, koszt przyzwoity, dokładnie i solidnie. Polecam!
kolorowy
Nowicjusz
 
Posty: 40
Miejscowość: Łódź
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: renault
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2008

08 Mar 2014, 19:38

Zdecydowanie polecam Bosch Service można zobaczyć jak pracuje serwis na filmie

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

SEBA6
Nowicjusz
 
Posty: 14
Miejscowość: Mielec
Auto: Mercedes e klase

09 Cze 2014, 14:01

Do mechaników we Wrocławiu nie mam zaufania, bo wielokrotnie usiłowano mnie oszukać. Dopiero ten warsztat przekonał mnie, że mechanicy w tym mieście potrafią być uczciwi, solidni i profesjonalni. Zdecydowanie polecam!

Marian Mikita Zakład Mechaniki Pojazdowej i Blacharstwa
Jwa
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 22 12 2007
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Opel Astra Classic
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

17 Lis 2014, 10:33

W zakresie naprawy i wymiany szyb słyszałem dobre opinie o serwisie [reklama] przy Robotniczej.
marenowacki
Nowicjusz
 
Posty: 37
Prawo jazdy: 0- 0-2000
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Ford Mondeo
Typ: Kombi

23 Lis 2014, 23:37

Jeśli chodzi o wulkanizację, typową mechanikę i tłumiki to Serwis Oponka na Belgijskiej mogę polecić. Cen nie mają złych, nie wyciągają od ciebie kasy że tego się nie da pospawać- tylko mówią jak jest faktycznie, a i z roboty jestem zadowolony.
dw0712
Obserwowany
 
Posty: 1
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: w220
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nooteboom Trailers - innowacje w DNA
    Uczestniczyliśmy w dniach otwartych zorganizowanych przez Nooteboom Trailers – holenderskiego producenta naczep specjalistycznych wykorzystywanych w transporcie nienormatywnym. W 2016 r. rodzinna od pokoleń firma Nooteboom ...

27 Sty 2015, 12:14

Na Armii Ludowej jest TurboJulita. Mój szwagier korzystał ostatnio przy wypalaniu filtra cząstek stałych. Robił też coś z turbo. Jak z nim rozmawiałem to mówił, że jeśli chodzi o rynek wrocławski cenowo jest przystępnie.
kowalF
Nowicjusz
 
Posty: 7
Prawo jazdy: 10 04 1970
Auto: volvo v50
Silnik: 2.0D
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

04 Lut 2015, 00:57

Witam, ja od dłuższego czasu korzystam ze Stop Car (stop-car.pl) i jestem bardzo zadowolony. właściwie gdy odkryłem ten warsztat, zdałem sobie sprawę z partactwa poprzednich :P Nie dosyć, że tutuaj płacę zauważalnie taniej, to jeszcze musieli ponaprawiać mi szkody,które wcześniej porobili mi inni pseudomechanicy :P
mankell
Nowicjusz
 
Posty: 37
Prawo jazdy: 18 01 2009
Auto: volkswagen golf

30 Kwi 2015, 11:16

W Terzebnicy mają bardzo dobry warsztat P.U.H. Jarex . Jest serwis, elektryka i wulkanizacja. Nie biorą dużo a wszystko masz na miejscu.
adik356
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: wv

07 Maj 2015, 09:47

Ja muszę pochwalić Indy Car na Koszyckiej we Wrocławiu. Trafiłem do nich niechcący po nagłej awarii w tych okolicach. Szybko i sprawnie naprawili mi auto i jeszcze nie zdarli ostatniej złotówki. Solidna firma, od razu widać.
solinek
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 03 09 2005
Auto: Ford

13 Maj 2015, 12:47

a z zakresu turbosprężarek i filtrów czastek stałych to ja goraco zachecam do odwiedzenia Turbo Julita, spoko ekipa, ktora sie zna na rzeczy!
matti909
Nowicjusz
 
Posty: 16
Prawo jazdy: 14 09 2008
Auto: skoda octavia

07 Sie 2015, 13:13

Słyszałem niedawno o dobrym serwisie we Wrocławiu. Chociaż to zależy jeszcze co tak naprawdę przestało działać w Twoim samochodzie. Z tego co sie orientuje to serwis ford Wrocław, zajmuje sie takimi rzeczami. Możesz podjechać do nich i zapytać czy zajmą sie Twoim samochodem.
MonarE
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 16 08 1985
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW

12 Sie 2015, 10:29

kumpel był swego czasu tu MERCEDES ELCARS już tam nie jeździ, bo nie ma mercedesa, ale mówił same dobre rzeczy o tym warsztacie. :)
Benz
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: Nie mam

24 Sie 2015, 11:33

Witam
Poszukuje taniego mechanika chodzi o blacharke, wymiana przedniego zderzaka, belka /wzmocnienie zderzaka, część metalowa grila.
elano07
Początkujący
 
Posty: 85
Auto: Nie mam

29 Sie 2015, 10:45

Coraz popularniejsze są mobilne warsztaty samochodowe, np. zajmujące się naprawą opon. Pneumaster24.pl coś takiego prowadzi.
normalski
Nowicjusz
 
Posty: 21
Auto: volvos60