Potrzebne autko do 8 tys , bardzo proszę o pomoc.

Potrzebne autko do 8 tys , bardzo proszę o pomoc.

16 Mar 2014, 00:13

Witam
Na codzien poruszam sie fiatem cc 700 autko male po miescie mi wystarcza lecz potrzebuje teraz czegos wiekszego najlepiej sedan (benzyna). Dziennie bede pokonywal okolo 20km nie duzo czasami wieksze trasy raz na miesiac 100km do rodziny. Myślałem nad oplem vectra b po lift (bardzo mi sie podoba sylwetka) ale nie wiem czy w tym budrzecie znajde w dobrym stanie ... takze opel astra 2 sedan . Potrzebne mi auto zeby jako tako ,, jezdzilo '' zeby nie bylo mulem slyszalem ze vectra to tylko 1.8 takze szukam cos podobnego ...

PS. Najlepiej jakby samochod byl z woj ślaskiego. :)
noname92
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 01 1992
Auto: Fiat CC

Re: Potrzebne autko do 8 tys , bardzo proszę o pomoc.

16 Mar 2014, 08:24

Vectre B spokojnie znajdziesz w tej kwocie. Z tym że w benzynie spalanie będziesz miał koło 9l/100km. Szkoda kasy na takie auta.
Lepiej poszukaj np takie Mondeo, w Dieslu, pali 6l/100km, tu masz link ode mnie -> http://ogloszenia.ox.pl/ogloszenie,2281 ... 1-02r.html
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

16 Mar 2014, 08:46

Ja bym calował w Vectre ale z LPG. Silnik1.8 lub 2.0. Diesel też może być ale uwaga na pompy.
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

16 Mar 2014, 10:21

Może Peugeot 406?
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes AMG C-Coupe DTM testowany przez Roberta Kubicę Mercedes AMG C-Coupe DTM testowany przez Roberta Kubicę
    Robert Kubica ma za sobą pierwsze testy Mercedesa AMG C-Coupé DTM na torze Ricardo Tormo nieopodal Walencji. Polski kierowca musiał oswoić się z obcą mu charakterystyką prowadzenia samochodu wyścigowego DTM - najpopularniejszej ...
    Yaris Hybrid-R concept Yaris Hybrid-R concept
    Yaris Hybrid-R będzie pojazdem koncepcyjnym, pokazującym rozwój technologii hybrydowej w kierunku znakomitych osiągów i najwyższego poziomu przyjemności z jazdy. Model bazuje na 3-drzwiowej wersji Yarisa. Pod ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009