Praca magisterska nt wypadków

praca magisterska nt wypadków

07 Cze 2007, 22:24

Witam wszystkich serdecznie!

Jestem studentką V roku psychologii klinicznej, pisze pracę magisterską na temat stresu po wypadkach samochodowych. Poszukuję osób, które w przeciągu ostatniego roku przeżyły wypadek/kolizję. Osoby, które zgadzają się pomóc mi w mojej pracy proszone są o wypełnienie kilku kwestionariuszy (dotyczą one przeżyć i odczuć związanych z wypadkiem). Badanie jest anonimowe.
Wszystkie osoby, które mogą mi pomóc, bardzo prosze o kontakt na adres: klawisze@tlen.pl
Będę wdzięczna za pomoc.
Kamila Nawrocka
Kamila
Nowicjusz

Re: praca magisterska nt wypadków

13 Mar 2009, 20:33

czesc

Kasiula czy ta praca powstala? przypuszczam ze tak, bo minelo juz chwile czasu.
Czy moglbym dostac jej kopie do przeczytania?

i tak mnie zainteresowalo ze chcialbym dalej zgłebiac temat.

Pozdrawiam
Rysiek
recarep
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Burza za kierownicą - jak ją bezpiecznie przetrwać? Burza za kierownicą - jak ją bezpiecznie przetrwać?
    Upalne letnie dni często kończą się gwałtowną burzą. Wnętrze samochodu jest wtedy raczej bezpiecznym miejscem, mimo to jazda w takich warunkach pogodowych może być bardzo niebezpieczna. Zagrożenie stanowią nie tylko silne ...
    Lexus GS F i Torque Vectoring Differential Lexus GS F i Torque Vectoring Differential
    Gdy osiem cylindrów, pracując w zgodnym rytmie, wytwarza potężną moc 477 koni mechanicznych, a sportowa, ośmiobiegowa przekładnia automatyczna doskonale dopasowuje przełożenia do prędkości i przyspieszenia, potrzebny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MINI Clubman Bond Street, deska rozdzielcza, wnętrze
      Modele RC zdlanie sterowane, 5
      Seat Ateca, 2
      Targi AutoSalon, bass i tuning