Problem z Instalacją PRINS

Problem z Instalacją PRINS

26 Lut 2012, 11:20

Witam. Mam taki problem z instalacją ... Samochód ładnie cykał na gazie mało palił a w tym momencie zrobiło sie takie coś. Zalałem jakieś 20 litrów gazu i wyjechałem ze stacji. Przy Uruchomieniu samochodu następnym razem samochód nie przeznaczał na gaz tylko pika że koniec gazu. Zatankowałem jeszcze raz i ponownie to samo samochód nie przełączał na LPG tylko pika że koniec gazu. Co jest nie tak bo u mnie w mieście jest jeden gazownik i się nie zajmuję tą instalacją

Może ktoś wie kto naprawia instalacje PRINS w okolicach Bielsk Podlaski, Białystok, Hajnówka, Siemiatycze, Łapy??
MiszkaBBI
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 02 2010
Auto: Opel Vectra B

Re: Problem z Instalacją PRINS

09 Mar 2012, 18:55

Masz problem,gdyż instalki Prins u nas mało kto ogarnia(oprogramowanie),czasami trzeba pokonać kilkaset km. by kogoś takiego znaleźć.Tutaj, pierwsze sprawdź filtr gazu.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

13 Mar 2012, 19:34

Zauważyłem jeszcze jedno, auto przełącza na gaz gdy jest sucho tzn gdy jest mróz słońce i jest suche wszystko, gdy jest wilgoć lekki deszcz itp nie przełącza..... dopiero jak przejadę parę km to przełączy
MiszkaBBI
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 02 2010
Auto: Opel Vectra B

14 Mar 2012, 13:32

Czyli wychodzi na to,że wilgoć daje popalić
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

18 Kwi 2012, 14:54

Polecam namiar na firmę Poterek, która zajmuje się instalacjami prinsa. Dziś byłem, totalna profeska, konkretna diagnoza, rzetelne sprawdzenie instalki, wtrysków, etc. Wiem, że mam do regeneracji/czyszczenia wtryski, a nie że muszę je wymienić, jak to rzekł mi jeden "mądry" pan z firmy, gdzie montowana była instalacja.

Kontakt do Pana Michała Poterka 509 879 642

POLECAM, naprawdę fachowa pomoc.
seeker
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...
    Kłopoty z oświetleniem – jak sprawdzić stan oświetlenia? Kłopoty z oświetleniem – jak sprawdzić stan oświetlenia?
    Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami każdy pojazd, który został dopuszczony do ruchu musi mieć sprawne oświetlenie. Dotyczy to wszystkich świateł zamontowanych w samochodzie. Jeżeli podczas kontroli drogowej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      S2020005
      GTP Light