Problem z kablem od czego on jest ? Mercedes 207 coupe 2012

Problem z kablem od czego on jest ? Mercedes 207 coupe 2012

26 Gru 2018, 23:48

Witam, składam właśnie mercedesa coupe 207 z 2012 roku i taki oto kabelek nie wiem do czego jest i gdzie ma zastosowanie ? Pomoże ktoś ?
Reezer
Obserwowany

Zdjęcia: 1

Re: Problem z kablem od czego on jest ? Mercedes 207 coupe 2012

27 Gru 2018, 10:23

A nie jest to przypadkiem przewód odpowietrzajacy reflektor lub przewód spryskiwacza lampy? Gdzie idzie ten wężyk?
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7

Re: Problem z kablem od czego on jest ? Mercedes 207 coupe 2012

27 Gru 2018, 19:40

Tak jak na zdjęciu kabel wybiega razem z wiązką. Byłem dziś w Mercedesie i potwierdzili to co sądziłem i to co wyżej napisałeś jest to od spryskiwaczy ;) dziekuje
Reezer
Obserwowany

Zdjęcia: 1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odstająca osłona klamki przednich drzwi - Civic VIII UFO Odstająca osłona klamki przednich drzwi - Civic VIII UFO
    W samochodzie Honda Civic VIII (UFO) pojawił się problem z odstającymi plastikami przy klamkach. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony puściły trzy przednie mocowania i osłona klamki ta srebrna trzyma się tylko w ...
    Pierwszy seryjnie produkowany samochód z napędem hybrydowym Pierwszy seryjnie produkowany samochód z napędem hybrydowym
    Pierwszy seryjnie produkowany samochód z napędem hybrydowym – Toyota Prius – grudzień 1997. Toyota co prawda nie wynalazła hybrydy, lecz opracowała pierwszy układ hybrydowy, który miał szansę odnieść ...

•